Американські вчені після ряду досліджень назвали напій, який здатний продовжувати молодість організму, зміцнювати імунітет і тримати вагу під контролем.
Як стверджує видання American Journal of Clinical Nutrition, ендокринологи з Університету Баффало провели експеримент, в якому брали участь 30 добровольців у віці 20-40 років. Всі вони харчувалися однаковими сніданками - сендвіч з ковбасою, омлет і картопля.
Однак при цьому одна група запивала їжу солодкою водою, друга - звичайною водою, а третя - апельсиновим соком.

Подальший аналіз крові учасників проводився через одну, три і п'ять годин після сніданку. Результати показали, що бездоганним ранковим напоєм виявився апельсиновий сік, так як у людей, що випили його, рівень глюкози в крові був нижчий, а рівень речовин, що відповідають за імунітет - вищий, ніж у інших.

Звідси висновок, що свіжовичавлений апельсиновий сік за сніданком - це чудовий засіб для профілактики ряду захворювань серцево-судинної системи, порушення обміну речовин, діабету і ожиріння. Крім того, завдяки високій концентрації активних речовин сік працює як антиоксидант і бореться з вільними радикалами, нейтралізує процеси запалення.

Інф.: vidomosti-ua.com

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh