Шеф-кухар Джеймі Олівер недавно виграв битву проти однієї з найбільших мереж швидкого харчування у світі. Олівер показав з чого насправді зроблені гамбургери Макдональдс, а фірма оголосила, що змінить свій рецепт.
Згідно зізнанню Олівера, яловичий жир "промивають" у гідроксиді амонію, а потім додають у гамбургер. Без цього процесу, відповідно до презентації кухаря, їжа вважається непридатною для споживання людиною.

Шеф-кухар і телеведучий Джеймі Олівер, який почав війну проти індустрії швидкого харчування, говорить наступне: "В принципі, ми беремо продукт, який насправді підходить тільки для собак, але після цього процесу, може стати придатним для людини".

Крім низької якості м'яса, гідроксид амонію шкідливий для здоров'я, при цьому сам процес Олівер називає "процесом додавання кольору".

"Навіщо розумній людині годувати своїх дітей м'ясом з аміаком?", - запитав кухар, який веде війну проти індустрії швидкого харчування.

В одній зі своїх передач, Олівер демонструє дітям як робиться фарш із залишків м'яса (жиру, шкіри і внутрішніх органів) з використанням амонію: ВІДЕО.

При цьому використання гідроксиду амонію вважається частиною "виробничої процедури", схваленої Міністерством сільського господарства США, а споживачі можуть і не знати, що хімічні компоненти знаходяться в їх їжі.

На офіційному сайті McDonald's стверджується, що компанія здатна виробляти настільки дешеві гамбургери, оскільки за своїх великих закупівель вона може купувати м'ясо за найбільш низькими - оптовими цінами. Крім того, там сказано, що фірма прийняла рішення про зміну рецепта не у зв'язку з кампанією Джеймі Олівера.

"Я взагалі не розумію навіщо Ви купуєте всі ці хімічні гамбургери? Зробіть самі, як до речі кажучи і фарш треба робити самостійно" - вважає Олівер. Взагалі Джеммі Олівер великий молодець, але його боротьба загалом полягає в тому, щоб люди знову почали готувати самі, так як у тій же Британії, де він проводив експеримент, у результаті якого виявилося, що 100% населення якогось містечка взагалі самі не готують, тільки розігрівають напівфабрикати.

Інф.: chronicle.pro

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh