Напевно, знайдеться чимало тих, хто взагалі сумнівається в тому, що кава може приносити користь людині.
У своїй книзі "Архітектор снів" Етері Чаландзия називає каву "напоєм диявола", стверджуючи, що "в цій коричневій рідині є якийсь секрет", який змушує людей чинити опір їх природі і "коротати час з дияволом".
Однак, іспанські вчені переконані - кава необхідна організму і може бути корисна, але треба знати - як правильно її вживати.

Експеримент, проведений іспанськими нейропсихологами, в якому взяли участь 40 добровольців, поділених на декілька груп, показав, що максимальну користь організму приносить поєднання кофеїну і цукру.

Ця заява ставить під сумнів результати всіх попередніх досліджень, в яких рекомендувалося пити каву без молока і цукру. У ході експерименту фахівці спостерігали за активністю головного мозку учасників, що вживали каву в різних варіаціях – з цукром, молоком і без добавок.

Найкращі результати показали ті учасники випробування, які пили солодкий ароматний напій.

Автори експерименту стверджують, що поєднання глюкози і кофеїну активізує ділянки головного мозку, відповідальні за увагу, пам’ять і швидкість реакції. До того ж, в такому поєднанні організм швидше отримує необхідний заряд енергії.

Інф.: newsone.com.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh