Пошуки найбільш ефективних засобів схуднення привели американських фахівців до висновку, що оптимальним способом позбутися від зайвих кілограм влітку є регулярне прийняття сонячних ванн.
Спостерігаючи за станом здоров'я американських жінок, дослідники виявили зв'язок між дефіцитом вітаміну D і природою зайвої ваги (цим, до речі, можна пояснити і факт збільшення у вазі в холодну пору року).

На підставі цього, експерти рекомендують навесні і влітку частіше бувати на сонці, оскільки кращим джерелом вітаміну D є сонячне світло. Крім того, опитування учасниць експерименту показало, що жінки, які відчувають брак цього вітаміну менш задоволені своєю зовнішністю і більш схильні до депресивних розладів.

На підставі цього фахівці рекомендують більше бувати на сонці: сонячні ванни заповнять нестачу вітаміну D в організмі і посприяють ефективнішому схудненню. Проте в гонитві за красивою засмагою і струнким тілом не варто забувати про безпеку шкіри – використання сонцезахисних засобів – обов’язковий елемент перебування на сонці.

Інф.: newsone.com.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh