Сидіння за робочим столом більше 6 годин на добу призводить до розвитку діабету, раку і серцевих захворювань.
Про це йдеться в дослідженні про шкоду сидячого способу життя, яке американські вчені провели серед більш ніж 63 тисяч американських чоловіків. Вчені запевняють, що його результати також стосуються і жінок.
Ті, хто сидить більше чотирьох годин на день, ризикують "заробити" рак, діабет і захворювання серцево-судинної системи. Якщо ж ви проводите в нерухомому положенні за столом більше 6 годин, то це вдвічі підвищує шанси захворіти на діабет.

Таким чином, чим більше людина сидить, тим більше у неї розвиваються хронічні захворювання, резюмував професор Річард Розенкранц, який керував дослідженням на базі Канзаського державного університету.

Ці висновки стали логічним продовженням нещодавно опублікованої праці вчених, в якій на основі опитування 220 тисяч чоловік з'ясували, що сидіння більше 8 годин на день значно збільшує ризик малорухливого працівника померти вже в найближчі три роки. Як не дивно, це стосується навіть молодих співробітників, які ведуть активний спосіб життя в неробочий час.

Інф.: mobus.com, фото: eko-jizn.ru

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh