Українські медики хочуть офіційно заборонити відвідувати солярій особам до 18 років
Про це на прес-конференції з приводу Всеукраїнського тижня діагностики раку шкіри в Івано-Франківську повідомила головний лікар обласного клінічного дерматовенерологічного диспансеру Іванна Цідило, відповідаючи на запитання чи заборонять в Україні відвідування солярію, як це практикується в країнах Європи.
"Так, медична спільнота вболіває за це. Головний спеціаліст Міністерства охорони здоров'я з дерматології спільно з головним онкологом хочуть на рівні держави заборонити відвідувати солярій особам до 18 років", - повідомила Іванна Цідило.

Вона зауважила, що заради моди на засмагу солярій нині відвідують діти з 13 років, тоді як це - великий ризик для здоров'я їхньої шкіри. Іванна Цідило застерігає, що засмагати, навіть під відкритим сонцем, дітям до 10 років категорично заборонено, а від популярності на засмагу слід узагалі всім відмовитись.

Нагадаємо, 17 травня розпочинається Всеукраїнський тиждень діагностики раку шкіри, мета якого надати українцям безкоштовний доступ до сучасних методів обстеження новоутворень шкіри. За офіційною інформацією ВОЗ, щорічно у світі реєструють понад 200 тисяч випадків захворювання на меланому шкіри і понад 60 тисяч смертей, спричинених цією недугою.

В Україні смертність від меланоми шкіри становить 95%, тоді як в інших країнах - лише 5%. Причиною цього українські медики називають пізню діагностику.

Інф.: regionews.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh