Ознаки серцевого розладу
Зверніть увагу на симптоми, які сигналізують про те, що у вас серце не в порядку. Якщо ви спостерігаєте у себе один або декілька з перерахованих симптомів, зверніться до кардіолога.
Зверніть увагу на здоров'я серця, якщо ви відчуваєте зубний біль при ходінні. Класична ознака стенокардії - це біль у грудях, викликаний звуженими артеріями, які обмежують приплив крові і кисню до серця. Стенокардія може проявляти себе болем і в інших частинах тіла: шиї, щелепах, руках, зоні між плечей або навіть зубах. Якщо ваші зуби починають хворіти під час якоїсь активності, наприклад пішої ходьби або вагових вправах, відвідайте кардіолога.

Біль у ногах
Хвилюватися треба не лише про артерії в серці. Судоми і біль при ходьбі в литках може бути ознакою периферичної судинної хвороби артерій ніг. А якщо є проблеми з судинами ніг, треба перевіряти і серце.

Проблеми з концентрацією уваги
Через аритмію, коли серце стукає занадто швидко або занадто повільно, люди часто відчувають сильну неуважність і складнощі з концентрацією. Тиск падає, мозок не отримує достатньо крові, виникає деяка сплутаність свідомості.
 
Мігрень
Жінки, які хоча б 1 раз на місяць відчувають мігрень з візуальними подразниками, такі як зигзаги перед очима, в 2 рази частіше стають жертвами хвороб серця. Це викликано проблемами з циркуляцією крові, що викликають сильні головні болі і привносять свій внесок в проблеми з серцем.
 
Хропіння
Частий симптом апное сну, розлади дихання, при якому мозок не посилає правильні сигнали організму про те, що йому потрібно дихати у сні. Це може бути ознакою серйозних проблем із серцем.
 
Триваючий грип
Якщо після 5-6 днів "грипу" хвороба не думає відступати, то це може бути симптомом серйозних проблем з серцем, яке не в змозі як раніше ефективно прокачувати кров. Іноді це списують на грип, так як проблема супроводжується втомою і труднощами з диханням. Але типових для грипу болів у суглобах немає.
 
Облисіння
Втрата волосся у чоловіків, що почалася з зони потилиці, може бути ознакою хвороби серця. Вчені з Гарварду виявили, що такі чоловіки на 36% частіше ризикують потрапити до кардіологів.
 
Імпотенція
 Еректильна дисфункція також один з ранніх симптомів судинних хвороб. Її не можна ігнорувати.

Інф.: svit24.net

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh