Іноді ми переконуємо себе в тому, що ми любимо свою роботу, що в світі не існує ідеальної роботи.
Але прислухайтеся до свого внутрішнього голосу, що він вам говорить?
До вашої уваги 7 ознак того, що ви не любите свою роботу.
Можливо, прийшов час для пошуку нової роботи, подумайте. Адже міцне здоров'я часто залежить і від вдоволенності своїм робочим режимом.

1. Ви не можете легко прокинутися вранці

Якщо ви не можете вранці прокинутися на роботу, значить, ви не хочете на неї йти. Коли я вперше почала працювати, мені зовсім не хотілося жити самостійним життям, і робити те, що мені не подобається, і я переконувала себе в тому, що все буде добре. Проте з часом я зрозуміла, що я не на своєму місці. Якщо ви відчуваєте, що ваша робота вам не під силу, шукайте іншу.

2. Ви не спілкуєтеся зі своїми колегами

Пам’ятаєте, коли ви вперше прийшли на роботу, яка до вас була увага? Якщо зараз на роботі ви практично не спілкуєтеся зі своїми колегами, це одна з ознак того, що ви не любите свою роботу. Велику частину часу ми проводимо на роботі і спілкування нам вкрай необхідне. Тому задумайтеся, чи на своєму ви місці?

3. Вам не подобається те, що ви робите

Це одна з найголовніших ознак того, що ви не любите свою роботу. Кожен раз, коли ви приходите в офіс, подивіться на своє робоче місце, це саме те місце, де б ви хотіли бути? Вам подобається те, що ви робите? Якщо ваша відповідь «ні», тоді прийшов час рухатися далі!

4. Ви не можете виконати роботу вчасно

Якщо ви – кваліфікований фахівець, ви повинні виконувати роботу вчасно. Але якщо ні, тоді всі завдання, які дає вам начальник – марна трата часу. На попередній роботі, окрім своїх обов’язків, я виконувала ще й інші, я витратила багато сил і здоров’я, роблячи те, що мені зовсім не подобається, тому незабаром я поміняла роботу.

5. Ваша робота не приносить вам радості

Якщо ви сидите в офісі з 9 до 17, старанно працюєте, і думаєте: «Краще б я працювала кимось іншим». Або як я, мрієте переїхати в інше місто, значить, ви готові до змін. Почніть зі зміни роботи і рухайтеся далі.

6. Ви постійно скаржитеся на свою роботу

Коли я ненавиділа свою роботу, про це знали всі. Щоразу, зустрічаючись з друзями, я не могла не поскаржитися на свою роботу. Я знаю, як я набридала своїм друзям своїми робочими проблемами, але не могла з собою нічого вдіяти. Однак коли я поміняла роботу, все змінилося. Якщо ви також постійно скаржитеся на свою роботу, це ознака того, що ви її не любите.

7. Вам все одно, якщо вас звільнять

Якщо ви не вчасно робите роботу, постійно спізнюєтеся, і вам все одно, якщо вас звільнять – це вірний знак того, що ви не любите свою роботу і прийшов час змінити її. Сконцентруйтеся на пошуку нової роботи, не витрачайте час даремно!

Інф.: lubov-plus.org.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh