altЗ 8.00 ранку 28 жовтня вводиться прискорена реєстрація на порталі www.vybory2012.gov.ua, - повідомляє УНІАН. Кількість зареєстрованих на порталі користувачів перевищила 75 тис.
У зв'язку зі значним інтересом до використання системи відеоспостереження за виборами у Верховну Раду спрощується реєстрація на порталі системи. Про це повідомила прес-служба компанії-розробника порталу "Сітронікс Інформаційні Технології".

 
"З 8.00 ранку 28 жовтня вводиться прискорена реєстрація на порталі відеоспостереження, а також зняті обмеження на кількість виборчих дільниць, до яких можна отримати доступ. Спрощення, які вводяться, дозволять громадянам України та іншим Інтернет-користувачам ще швидше і простіше отримувати доступ до системи і спостерігати за ходом голосування на всіх дільницях, які їх зацікавлять", - говориться в повідомленні.

За станом на 14.00 27 жовтня кількість зареєстрованих на порталі користувачів перевищила 75 тис. Сайт був розроблений в рамках проекту зі створення системи відеоспостереження за виборами до ВР. Ресурс забезпечує більш 300 тис. одночасних підключень і понад 10 тис. одноразових переглядів з кожної камери. 


Інф. ТСН     Фото: УНІАН
  

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh