Вибори буде визначати український народ, а не Державна дума Росії, - підкреслив глава держави
Законопроект підтверджує справжню позицію Росії і демонструє, для чого вона намагалася відправити своїх спостерігачів на вибори в нашу країну, зазначає президент.
Президент Петро Порошенко прокоментував законопроект Державної думи РФ про невизнання результатів президентських виборів в Україні.
Як повідомила прес-служба глави держави, під час ефіру на одному з телеканалів Порошенко наголосив, що законопроект про невизнання виборів президента України підтверджує справжню позицію Росії і демонструє, для чого вона намагалася відправити своїх спостерігачів на вибори в нашу країну.
"Я думаю, що це діагноз. Думаю, що це хвороба. Коли хтось вносить до Державної думи РФ законопроект про невизнання виборів в Україні - це просто означає, що вони думають, що це є територія Російської Федерації. Вони думають в ідіологемі "единого народа", - сказав Порошенко.

«У мене для них дуже неприємне повідомлення - Україна є і буде суверенною, самостійною державою. І вибори буде визначати український народ, а не Державна дума Росії», - підкреслив глава держави. Порошенко додав, що Україна ніколи більше не повернеться ні в Радянський Союз, ні в Російську імперію. «І незалежність України буде гарантована нашим членством в ЄС, нашим членством в НАТО. Гарантом суверенітету і незалежності держави буде українське військо, українська армія, яку ми створили», - зауважив він.

«Поки Росія є для України країною-агресором, і спостерігачів російських у нас не буде. Яку мету справді переслідували російські спостерігачі, дуже яскраво демонструє цей законопроект. Вони, заплющивши очі, мали на меті просто дискредитувати ці вибори. Поки Росія є країною-агресором, поки Росія окупує українські землі, жодного російського спостерігача на українських виборах не буде. Почуйте це, шановні і не шановні члени Державної думи Росії», - наголосив президент.

Як повідомляв УНІАН, 27 березня в Держдумі Росії зареєстровано проект заяви про невизнання президентських виборів в Україні, внесений фракцією ЛДПР. У ньому зазначено, що вибори в Україні пройшли нібито із застосуванням "брудних виборчих технологій", що є "грубим порушенням міжнародно-правових принципів і норм, що лежать в основі організації і проведення демократичних виборів".
Заявляється, що проведення в Україні "чесної і політично відповідальної виборчої кампанії неможливе", особливо в умовах "заохочення західними спонсорами антиросійської політики". "Депутати Державної думи рішуче засуджують деструктивні дії української влади в ході проведення виборів президента України, заявляють, що в таких умовах дані вибори не можуть бути визнані дійсними, такими, що відбулися і легітимними, і висловлюють сподівання на якнайшвидше припинення діяльності незаконного режиму в Україні", - йдеться у проекті.

Інф.: unian.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh