Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що президент Володимир Зеленський розглядає можливість проведення президентських виборів весною.
Та він наголосив, що їх проведення під час війни з Росією призведе до "безпрецедентних" викликів. Втім, остаточного рішення ще немає.
"Ми не закриваємо цю сторінку. Президент України розглядає і зважує різні "за" і "проти", - сказав міністр, слова якого цитує Sky News.
За нормальних обставин президентські вибори мали б відбутися в березні наступного року, а п’ятирічний термін повноважень Зеленського добігав би кінця. Однак через воєнний стан виборчий процес в Україні неможливий.
Втім, як показало опитування, проведене Центром Разумкова на замовлення ZN.UA, українці не хочуть виборів президента і готові продовжити повноваження Володимира Зеленського до закінчення війни. Ба більше, їх проведення зараз не на руку і самому гарантові, детальніше про що можна прочитати у матеріалі Інни Ведернікової "Із Україною в серці. Чому вибори не розв’яжуть проблем держави, що воює, і який вихід є в президента".

Інф.: Дзеркало тижня

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh