Підрахунок голосів виборців вступив у жахливу фазу - ЦВК
Парламентські вибори стали найбільш брудними в історії України.
Про це під час спілкування із журналістами заявила заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна.
"Якщо день голосування відбувся досить спокійно і прозоро, то, на жаль, найголовніша стадія у виборах, встановлення підсумків голосування і результатів виборів, на сьогодні вступила в дуже жахливу фазу", - сказала вона. Заступник голови ЦВК також додала, що в Україні є не один десяток округів, де результати голосування не просто під сумнівом, а засвідчують, що вони грубо сфальшовані.


"Підсумки голосування встановлюються не лише фізичною силою та сльозогінним газом і адмінресурсом. На сьогодні є дуже багато округів, які на жаль, будуть вписані дуже брудними чорнилами в історію незалежної України. Один з результатів такого бруду - окружна комісія міста Вінниці №11", - розповіла вона.

Заступниця голови ЦВК нагадала, що цей округ є дуже невеликим за кількістю дільниць, але саме по цьому одномандатному округу в систему "Вибори" заведена найменша кількість даних з дільниць.
"І це не зважаючи на те, що майже всі протоколи ДВК, за виключенням уточнених, надійшли до цієї ОВК. Члени цієї ОВК заблокували введення адміністратором результатів голосування. ЦВК не може домогтись того, щоб в систему "Вибори" були введені результати", - сказала Усенко-Чорна.
Також вона розповіла, що сисадмін наперекір ОВК вводив ці дані, але члени ОВК заблокували його роботу.

"Вночі сталися події, які взагалі вивели ситуацію з-під контролю. Приміщення, де зберігалася виборча документація, було відкрито. Пломби були зруйновані. Пакети з виборчою документацією та бюлетенями були розпаковані. Зараз жодна особа в країні не може взяти на себе відповідальність, наскільки вся виборча документація відповідає реальному волевиявленню", - додала вона.

Інф.: gazeta.ua 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh