altНезважаючи на постанову ЦВК про призначення перевиборів на 5-ти округах, в тому числі на окрузі номер 223, окружна виборча комісія Левченка-Пилипишина увечері самочинно провела перерахунок голосів на дільниці 801004. Перераховані результати були занесені в протокол, дані з якого, так і не підписані головою та секретарем комісії і не скріплені печаткою, опинились на сервері ЦВК.
Близько півночі було помічено, що на сайті ЦВК з’явились дані з перерахованої дільниці. Причому, швидше за все вони були введені зі слів когось з членів комісії чи якихось чорнових нотаток, оскільки так і не підписаний головою та секретарем ОВК протокол навіть не заносився у серверну, а спокійно лежав  у одному з кабінетів ОВК.


alt
Print Screen з сайту ЦВК 2:04 7.11.2012

Як повідомляють у штабі кандидата від "Свободи", увечері 6-го листопада комісія 223 округу вчергове зібралась у залі засідань ОВК, вперто  налаштувавшись втілити  у життя свій задум про перерахунок на 12-ти дільницях. Звісно ж, уже під час перерахунку першої з таких дільниць - № 801004 -  виявилось, що з 411 бюлетеней "за" Левченка 288 було зіпсовано другою позначкою. Такі бюлетені оголошувались недійсними. Ці "перераховані" дані були внесені в новий протокол, який, втім, не був підписаний   головою комісії та секретарем, не був він і скріплений печаткою.

Одразу після цього уповноваженою особою "Свободи" по загальнодержавному округу було надано для ознайомлення окружній комісії рішення ЦВК про призначення перевиборів на 5-ти округах із 223-м включно. Юрій Левченко пояснив членам комісії, що подальший перерахунок всупереч рішенню ЦВК буде відвертим криміналом. ОВК у відповідь знехотя прийняло рішення про звернення до ЦВК із вимогою письмових пояснень щодо своїх подальших дій. Комісія розійшлась із зали засідань.

Одначе вже за кілька годин, близько півночі, було помічено, що на сайті ЦВК з’явились дані з перерахованої дільниці. Причому, швидше за все вони були введені зі слів когось з членів комісії чи якихось чорнових нотаток, оскільки так і не підписаний головою та секретарем ОВК протокол навіть не заносився у серверну, а спокійно лежав  у одному з кабінетів ОВК.

У зв’язку з цими подіями до 223 ОВК була викликана слідчо-оперативна група і складена заява про злочин.


Володимир Тищенко, журналіст, для "Волі народу"                                                                         

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh