У Києві загальна сума заборгованості із зарплати на 1 червня 2013 склала 77,3 мільйона гривень. Про це повідомило управління служби статистики Києва.
В управлінні відзначили, що понад 72% заборгованості з виплати зарплати в Києві становлять виплати в промисловій сфері - 55,7 мільйони гривень. Заборгованість виплат заробітних плат у професійній, технічній та наукової діяльності - близько 11,5 мільйонів гривень.

За наявними даними, сума заборгованості у сфері будівництва у Києві становить лише 466 тисяч гривень. Крім того, існує заборгованість з виплати зарплат у ріелторів - 4,9 мільйонів гривень, у сфері інфраструктури та зв'язку - 2,5 мільйонів гривень, сфері соцстрахування - 1,2 мільйона гривень, а також у фінансовій та страховій сфері - 241 тисяча гривень.

Найбільша кількість підприємств-боржників, які не виплатили заробітну плату, знаходиться в Шевченківському районі столиці. Станом на 1 червня 2013 сума їх заборгованості становить 22 млн 700 тисяч гривень. Друге місце займає Дарницький район - 19,4 мільйонів гривень невиплаченої зарплати, проте з цієї суми більше 95% становить заборгованість компаній-банкрутів. У Печерському районі Києва не виплатили зарплати сумою 13 мільйонів 600 тисяч гривень.

Інф.: novostimira.com.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh