«Укренерго» не виключає, що обмеження торкнуться і побутових споживачів.
У середу ввечері, 8 травня, по всій Україні можуть ввести обмеження із електропостачання для побутових та промислових споживачів через наслідки масованої російської ракетної атаки в ніч на середу, повідомили в НЕК «Укренерго». Відключення можуть застосовувати в період з 18:00 до 23:00 години.
В НЕК зазначають, що обмеження будуть рівномірно розподілені між усіма областями. Як саме застосовуватимуть відключення в кожній із них повідомлять місцеві обленерго.
«Причина - дефіцит електроенергії в енергосистемі. Він виник через нові пошкодження обладнання українських електростанцій, завдані російськими ударами. Особливо важка ситуація очікується сьогодні з 18:00 до 23:00», - пояснили в компанії.
В «Укренерго» зазначили, що внаслідок масованої російської атаки є пошкодження енергетичної інфраструктури у Львівській, Вінницькій, Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій, Івано-Франківській областях.  Зокрема, пошкоджень зазнали як тепло так і гідроелектростанції.
Також російські «шахеди» пошкодили обладнання одного з об’єктів «Укренерго» в центральному регіоні. Наразі в цьому регіоні споживачі заживлені за резервними схемами.
«Наразі на пошкоджених об’єктах працює ДСНС, тривають аварійно-відновлювальні роботи. Диспетчерський центр «Укренерго» застосовує всі наявні заходи для подолання дефіциту, зокрема імпорт та аварійну допомогу електроенергії з енергосистем країн Європи», - окреслили ситуацію в НЕК.
Вночі ворожі війська завдали комбінованого удару ракетами різних типів та ударними БпЛА, застосувавши загалом 76 засобів повітряного нападу. Як повідомили у командуванні Повітряних сил ЗСУ, українськими військами було ліквідовано 39 ракет та 20 ударних дронів.

Інф.: Дзеркало тижня

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh