Глава російського державного і другого найбільшого у країні банку ВТБ Андрій Костін назвав відключення Росії від платіжної системи SWIFT "малоймовірним"
Однак якщо це трапиться, то на його думку "РФ виживе".
Про це він заявив в етері державного телеканалу "Россия — 1" в інтервʼю програмі "Москва. Кремль. Путин", цитує ТАСС.
"Звичайно, виживемо, безумовно, але я не думаю, що до цього дійде. Це був би дуже серйозний захід, недружній — це мало сказати", — заявив Костін.

Читайте також:
Сподіваємось, Росія не спробує захопити Україну. А якщо велике вторгнення таки буде? Ось поради спеціалістів з різних країн, як підготувати до війни себе та своє житло - ТУТ

SWIFT — це міжнародна міжбанківська система передачі інформації та платежів, до якої підключено понад 11 тисяч найбільших організацій майже у всіх країнах світу, а Росія входить до трійки лідерів за кількістю транзакцій. Імовірне відключення РФ від SWIFT розглядається як можливий крок у випадку агресії щодо України.

Так, наприклад, Європарламент ухвалив резолюцію, у якій йдеться, що Євросоюз має бути готовим надіслати Росії суворе попередження про те, що військові дії проти України будуть не тільки неприйнятними, а й матимуть «високу економічну та політичну ціну» — у тому числі її відключать від SWIFT. США також пообіцяли «серйозні економічні санкції» для Росії в разі вторгнення. Серед можливих санкцій CNN називають відключення Росії від SWIFT.

Ангеліна Шеремет
Інф.: babel.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh