Сьогодні - славний ювілей талановитого українського композитора Ігора Дмитровича ПОКЛАДА. Йому - 70!
Ігор Поклад (нар. 10 грудня 1941) - Заслужений діяч мистецтв УРСР (1989), народний артист України (1997), лауреат Шевченківської премії (1986). Член Національної спілки композиторів України, автор понад 150 прекрасних пісень, на яких виховалось не одне покоління українців.
І. Поклад народився у м.Фрунзе (нині - Бішкек, Киргизстан). У 1971 закінчив Київську консерваторію по класу композиції (А. Я. Штогаренко). В 1965-1969 роках - художній керівник ансамблю "Мрія" у Києві. 
Найпопулярніші його пісні: "
Кохана" (1963 р.), "Зелен клен"(1968 р.), "Чарівна скрипка" (1969 р.), "Тиха вода" (1969 р.), "Дикі гуси" (1970 р.), "Пісня про матір" (1977 р.).
Нині композитор мешкає у селищі Ворзель під Києвом.


Як повідомляє УНІАН 10 грудня Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ нагородив видатного українського композитора Ігоря ПОКЛАДА орденом «За заслуги» II ступеня.

У президентському указі зазначено, що композитора нагороджено «за значний особистий внесок у розвиток вітчизняного музичного мистецтва, багаторічну плідну творчу діяльність та високу професійну майстерність».

Приймаючи державну нагороду, І. Поклад висловив сподівання, що «про українську музику завжди дбатимуть на найвищому державному рівні». Композитор розповів про те, що мріє «про постановку своєї нової опери, яку він написав іще десять років тому, але яка досі не побачила сцену через брак коштів».        
 


10 грудня Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ нагородив видатного українського композитора Ігоря ПОКЛАДА орденом «За заслуги» II ступеня, повідомили УНІАН у Адміністрації Президента.

Композитора, як відзначено в президентському указі, нагороджено «за значний особистий внесок у розвиток вітчизняного музичного мистецтва, багаторічну плідну творчу діяльність та високу професійну майстерність».

Нагороду ювілярові вручила радник Президента України Ганна ГЕРМАН, яка приїхала до селища Ворзель під Києвом, де мешкає композитор.

Приймаючи державну нагороду, І.ПОКЛАД висловив сподівання, що «про українську музику завжди дбатимуть на найвищому державному рівні». Композитор розповів про те, що мріє «про постановку своєї нової опери, яку він написав іще десять років тому, але яка досі не побачила сцену через брак коштів».
 

Найцпопулярніші 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh