“Літературна Україна” — у національній “Книзі рекордів”
Нещодавно у стінах редакції “ЛУ” відбулася справді приємна подія: її відвідав керівник проекту “Книга рекордів України” Ігор Підчибій, щоб повідомити про включення газети до “Книги рекордів...” та нагородити колектив дипломом у зв’язку з цим досягненням.
Таку високу відзнаку видання отримало в категорії “Література": “ЛУ” визнано “найдавнішою україномовною українською літературною газетою, що нині виходить”.
Як зазначив І. Підчибій, “Книга рекордів України” уважно стежить за непересічними явищами в царині мистецтва та літератури, а “Літературна Україна” по праву належить саме до таких явищ у культурному житті країни.

Знаковим для газети є той факт, що вшанування її досягнень відбулося в ювілейний для видання рік — саме у 2012-му “ЛУ” відсвяткувала своє 85-річчя. Безумовно, цей пошанівок є здобутком багатьох поколінь письменників, редакторів, журналістів, що докладали зусиль до творення газети на різних етапах її існування.
“Літературна Україна” поряд із літературно-художніми журналами “Всесвіт” та “Дніпро” є одним із найстаріших україном¬овних періодичних видань країни в царині культури, перший номер якої (тоді ще — під назвою “Літературна газета”) вийшов 21 березня 1927 року.
 
Із нагоди занесення до «Книги рекордів України» «ЛУ» висловлює сердечну подяку своїм читачам, небайдужим до національної культури і рідного слова, адже саме їхня багаторічна підтримка уможливлює успішне функціонування газети.  


Інф.: "Літературна Україна"

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh