Фоторепортаж Волі народу

Сьогодні, 10 вересня 2011 року в центральному парку міста Коростеня Житомирської області пройшов 4-й міжнародний фестиваль дерунів. 
Нагадаємо, що Перший фестиваль відбувся 27 вересня 2008 року. У святі взяло участь понад 5 тисяч гостей. Тоді був спечений Дерун вагою 118 кг, який занесено до Книги рекордів України. Під час другого фестивалю у місті відкритий пам’ятник Деруну (єдиний в Україні).

Родзинка фестивалю - конкурс на найсмачніший дерун. Кожен бажаючий (включаючи мера міста) конкурував на рівні з досвідченими майстрами кулінарії. Судило конкурс авторитетне жюрі. Кожен із гостей свята зміг, за бажанням, придбати патент на право дегустації усіх видів картопляної продукції та виставити їм власну оцінку.
У рамках цього велелюдного свята відбулися виступи творчих колективів, пройшли різноманітні конкурси, вікторини, які забезпечили гостям фестивалю приємні враження. Фестиваль дерунів – це незабутня подорож у світ  традиційної національної    кухні, неповторного українського колориту та гостинності!  
Це свято пронизане справжнім українським духом. Незважаючи на не просту політичну ситуацію в державі, українці залишаються щирими, енергійними і життєрадісними. Цей оптимізм українців неодмінно допоможе нам здолати усі незгоди!


   

 

 

 

                                      Ласкаве запрошення                               Оркестр європейського рівня                                     Урочисте відкриття
                                      Усе, що душа бажає
                                           Пам'ятник Деруну                                Найколоритніший козарлюга


                                    Українки у всій красі                                     Фото із самим Деруном    

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh