Оточення голови ОП Андрія Єрмака фактично монополізувало увесь ринок зброї в Україні, замкнувши його на собі
За цими людьми тягнеться шлейф контрабанди зброї в минулому та зв’язків з російськими спецслужбами.
Про це йдеться у розслідуванні видання “Наші гроші”.
Зазначається, що у червні в Україні створили держпідприємство “Агенція оборонних закупівель”, яке має право самостійно проводити закупівлі зброї та формувати очікувані вартості для цих закупівель. Повноцінного керівника в агенції поки що немає, однак, за даними видання “Цензор.нет“, підприємство буде у сфері впливу заступника міністра оборони Дениса Шарапова. Це бізнес-партнер голови Офісу президента Андрія Єрмака. Вони були бенефіціарами ТОВ “Медійна група європейського партнерства” разом з росіянином Рахамімом Емануїловим.

Наприкінці 90-х років був старшим оперативним офіцером Головного управління розвідки МО України, потім пішов у бізнес і став засновником вищезгаданої фірми ще у 2001 році. Тоді вона мала іншу назву “Міжнародна агенція з питань власності”, а її директором був батько голови Офісу президента Борис Єрмак, який за даними видання “Новинарня” - колишній працівник ГРУ росії.

Слухати кишенькових бюрократів Єрмака означає допомагати Кремлю — конгресвумен Спартц

За даними видання, Шарапов, ще за часів Януковича став першим заступником директора держпідприємства “Укроборонсервіс”, а його сестра Дар’я Шарапова стала співвласницею ТОВ “Торговий дім “Україна-ДР Конго””. І саме з Конго Україна мала значні обороти у сфері постачання зброї.
Після обрання президента Зеленського та призначення Єрмака головою ОП Шарапов став першим заступником міністра з питань стратегічних галузей промисловості України. А вже 9 квітня його призначили на посаду заступника міністра оборони.

Також, ще один бізнес-партнер Єрмака та Шарапова по ТОВ “Медійна група європейського партнерства” росіянин Рахамім Емануїлов має давні зв’язки з російською розвідкою. У Виданні зазначили, що все це напряму  доводить, що люди Єрмака торгують зброєю, а його батько є російським шпигуном.

“Однак така кількість російських спецслужб у такій чутливій сфері як торгівля зброєю (ба більше – монопольному торговцю зброєю) все-таки напружує. Невже у всій Україні немає людей з більш пристойними біографіями? Бо все це створює поле для підозр та ворожих ІПСО-атак”. – зауважив автор статті та головний редактор “Наших грошей” Юрій Ніколов.

Загроза національній безпеці: Єрмак під час війни створює диктатуру в Україні – конгресвумен Спартц

Нагадаємо, перша українка в Палаті представників Конгресу США Вікторія Спартц заявила, що президент України Володимир Зеленський має зайнятися “внутрішньою проблемою” — питанням голови свого Офісу Андрія Єрмака. Вона висунула до нього низку звинувачень, поміж яких і “злив” інформації про спецоперацію щодо “вагнерівців”.
Крім того, Вікторія Спартц звернулась до президента США Джо Байдена з проханням надати пояснення щодо процедур нагляду, пов’язаних з главою Офісу президента України Андрієм Єрмаком і його заступником Олегом Татаровим. Однак Telegram-канали, наближені до Офісу президента, почали звинувачувати її в “боротьбі за владу республіканців і, зокрема її”.

У відповідь на звинувачення в Офісі президента заявили, що не отримували жодних листів чи звернень з боку членкині Конгресу Вікторії Спартц, яка раніше оприлюднила список претензій до Андрія Єрмака. “Це справа американської депутатки і американського президента”, – зазначили в ОП.

Також раніше американська конгресвумен Вікторія Спартц запропонувала створити робочу групу по контролю за наданою допомогою Україні.  22 липня Міністерство оборони України створило Агенцію оборонних закупівель — єдиний національний орган, який закуповуватиме товари, роботи й послуги у сфері національної безпеки й оборони. Нове агентство перебуватиме у сфері впливу колишнього бізнес-партнера Андрія Єрмака, а нині заступника міністра оборони — Дениса Шарапова.

Зазначимо, найтвердішими звинуваченнями конгресвумен Вікторії Спартц на адресу України є заблоковані конкурси до САП і НАБУ, а також зв’язки заступника керівника ОПУ Олега Татарова з Росією. Це все може спричинити проблеми з постачанням зброї для України.

Водночас 21 липня у “Слузі народу” заявили, що очікують протягом 10 днів призначення нового генерального прокурора України. Його головним завданням має стати призначення керівника САП.

Інф.: prm.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh