Павло Січкар, журналіст: На мій погляд, ця "формула" проста і очевидна
Колаборантам – Росія, патріотам – Україна.
Отже, "формула миру" від Павла Січкаря: "днр" і "лнр" - це квазіреспубліки, а простіше – терористичні організації (згадайте назву операції "АТО" з їх нейтралізації). Окремі окуповані райони Донбасу – це не якась "Новоросія", а всього-навсього ОРДЛО (це навіть зафіксовано у Мінських угодах) і, звичайно ж, народ Донбасу – це не окрема нація, яка теоретично могла б мати право на самовизначення, а керівництво ОРДЛО та їх прибічники (за певним винятком) - просто купка колаборантів. Ці колаборанти піднімають російський триколор і чітко заявляють: Наш выбор – Россия! Отже їхній намір – набути громадянство Росії. Півтора мільйона мешканців ОРДЛО вже отримали російські паспорти! Яка до біса "громадянська" війна!

Потрібно їх «почути» - прийняти закон про кримінальну відповідальність за колаборанство з позбавленням зрадників українського громадянства і запропонувати їм виїхати в Росію, яка і надасть їм бажане російське громадянство та "вид на жительство"! Україна може навіть виділити для них «підйомні» кошти для переселення і облаштування. Навіщо насилувати тих, хто ненавидить Україну? Хай повертаються на свою «историческую родину». Але хай не тягнуть туди із собою нашу українську землю!

Ті ж громадяни України, які знаходяться на окупованих територіях, але не піднімають прапор держави-окупанта і хочуть залишатися українцями, люблять Україну, її мову, повинні залишитися на Донбасі.

Така «інвентаризація» громадян тимчасово окупованих районів Донбасу могла б пройти під контролем західних спостерігачів. Усе має пройти добровільно, кожен отримає своє. Навіщо ж ці ігри з виборами, "особливим статусами", "формулами штайнмаєра", з референдумами? Потрібні чіткі і прості превентивні кроки без усякого кровопролиття. Хай Зеленський прислухається до такого мирного плану.
Така «формула миру» від журналіста Павла Січкаря.

Інф.: ВН

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh