Гуморист Юрій Великий показав пародію на очільника МЗС РФ Сергія Лаврова, який часто потрапляє в халепу за свої висловлювання
Своєю пародією він поділився на каналі Youtube, де потролив Лаврова за його хамство в адресу кореспондента російського ЗМІ, запропонувавши поспілкуватися з павичами, пише UAportal.
"Росія мирна країна. Ми ні на кого не нападали, ми просто атакувально захищаємось", - каже "Лавров" на відео.
При цьому голова дипломатичного відомства знаходився поруч із розплідником крикливих птахів, які заважали йому говорити. “Наші збройні сили перебувають у кращій формі і продовжують вдало боротися з українськими націоналістами, не зазнаючи особливих втрат", - каже він під сміх птахів, що перебувають поруч.
Крізь крики птахів “путін х@йло" “Лавров" підкреслює, що в Росії величезна підтримка президента і Шойгу, цих двох лідерів-нациків.

"Не дарма у нас на гербі зображений двоголовий павич", - каже "Лавров".
У своїй пародії гуморист також згадує побоювання Росії щодо розширення НАТО на схід. "Якщо ви не припините цього робити, наш президент продовжить розширювати стіл у бік Заходу", - зазначає Лавров.
У пародії також згадується представниця МЗС Захарова, якій "Лавров" пропонує "сходити і накотити віскаря", а також хрюкаючий пропагандист Соловйов.
Ось як виступ Лаврова реально перекривав сміх павичів і мавп:

Інф.: u-news.com.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh