ЗАКЛИК УКРАЇНСЬКИХ ВЕТЕРАНІВ ДО ВЛАДИ В.ЯНУКОВИЧА
ЗО вересня українські ветерани  столиці провели конференцію на тему: «ПЕНСІЙНА РЕФОРМА УКРАЇНИ, СЬОГОДНІ І ЗАВТРА».Організатор конференції, Рада  Київського міського  відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів, врахувавши  думки  учасників, ухвалила звернутись до сучасної влади з пропозиціями  щодо  пенсійної реформи  та  спроби влади покращити  життя українського народу.
З виступаючих на конференції ветеранів жоден не підтримав заходи влади втілити в життя  пенсійну реформу. Як би не голосувала  більшість  Партії регіонів  у Верховній раді, ветерани висловлюють рішуче «НІ» спробам уряду вирішити  фінансові проблеми держави за рахунок найбідніших верств населення. Ветерани рішуче засуджують спроби сучасної влади накопичувати бюджетні кошти за рахунок вимираючого населення і , в першу чергу,  коштом  мізерних пенсій  майбутніх і сучасних  ветеранів, яким підняли сьогодні   вікову планку, якої вони у більшості просто не досягнуть, тим самим забезпечивши економію пенсійного фонду. Перше, ніж посилатися на терміни виходу на пенсію в  розвинених країнах  цивілізованого Заходу, необхідно забезпечити рівень життя для громадян України, який би дорівнював  прожитковому рівню на Заході. Те, що  чинить сучасна влада, є примітивною економією на покійниках. Влада просто не бажає чіпати розжирілу на народних бідах олігархічну верхівку, створюючи для неї, а не для народу можливості розбудови. Партійні депутати  правлячої партії та їх союзники піклуються лише за умови процвітання великого бізнесу за рахунок зведення нанівець економічні  можливості середнього та дрібного підприємництва.  Захопивши промисловість, вони  рвуться до захоплення землі, яку скупують за  нажиті «чесним трудом» капітали. Ми, що недавно пережили колгоспну панщину, будемо кинуті в обійми нових благодійників, що ще вчора боролись за інтернаціоналізм і комунізм. Влада не посоромилась залізти до дірявих кишень афганців та чорнобильців, яких кидала до бійні за кордонами Союзу та до атомного пекла Чорнобиля. Влада приймала Конституцію поза спинами народу, а потім в залежності від перемоги  фракцій перелицьовувала на свій копил, нікого не питавши. В судах неможливо домогтися справедливого вироку: суди стоять на захисту влади, бо «третю гілку влади» обирають не виборці, а  чиновники влади, волю яких слухняно виконують суди. Влада у безмежному бажанні   загнуздати  суспільство  дійшла до ганебного судового фарсу над Юлією Тимошенко, Юрієм Луценком та членами попереднього уряду. Влада зганьбила Україну небаченим за нахабством судової розправи, кинувши  в юридичний окріп залежного від неї  і міцно прив’язаного Р.Киреєва, якого вона завтра змушена буде прибрати - добре якщо у законний спосіб -  покривання та створення закритого суду над убивцями Гонгадзе в інтересах заляпаних кров’ю  владних чиновників  тривожить суспільство можливістю розв’язання  політичних проблем через Таращанський ліс.
Якщо у влади немає інших шляхів розв’язання економічних проблем, значить вона бездарна, тоді їй дорога у відставку. Ми, український народ, приймемо нову Конституцію без участі жодного  чиновника від влади.. Народ спроможний забезпечити себе справедливими законами і засобами розв’язання економічних проблем.
 Не ганьбіть народ України.
 Ідіть, доки вас не прогнали неделікатно.

05.10.11. за дорученням Ради
                Голова Київського міського відділення ВОВ  М.Д. Зозуля
 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh