Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Civil Society

Олігархи стали багатими, тому що не боялися красти (ВІДЕО)

Міжнародний кадровий портал "ХедХантер" з’ясував, що стати багатими українцям заважає корупція та власні лінощі. Також на шляху до забезпеченого життя стоїть влада, жадібність і великі податки. Більшість українців вважає, що олігархи в Україні стали багатими тому, що не боялися красти.
Інф.: 24.tv.ua   (Детальніше+ВІДЕО)
 

Без національної єдності український народ приречений на зникнення

Україна гостро потребує утвердження правил національно-культурного співжиття
Без національної солідарності українці приречені на подальше вимирання і зникнення як народ у часи, коли фіктивна незалежність української нації стала у руках тих, хто сьогодні повністю контролює Україну, ефективним інструментом захоплення ресурсів, території і активів України. Тому не віднайшовши дієвого суспільно-інтегруючого чинника, для української нації годі й думати про те, що щось хоча б на йоту нині можливо змінити в житті України.
Між тим, фактор української національної ідентичності є значущим чинником для відродження почуття національної єдності, яке нині у багатьох українців атрофоване.
Про це йдеться у статті Віктора Каспрука на Радіо Свобода.
 

В Україні зовсім не було послідовного розвитку в бік демократії, - німецька журналістка

Катрін Кальвайт - одна з небагатьох німецьких журналістів, котрі прискіпливо спостерігають за подіями в Україні. Щодо більшості з них вона має свій особливий погляд. Про нього Кальвайт (фото: Alessandra Schellnegger) розповіла DW. Катрін Кальвайт (Cathrin Kahlweit) працює оглядачем по Центральній та Східній Європі одного з провідних видань Німеччини - "Sueddeutsche Zeitung". Вона часто відвідує Україну, а також зустрічається з українськими політиками в Німеччині. У розмові з DW Кальвайт поділилась своїми спостереженнями щодо України та враженнями від зустрічей з українськими посадовцями.
DW: На підставі вашого багаторічного досвіду роботи в країнах Центральної та Східної Європи скажіть, чим відрізняється сьогодні Україна від інших країн цього регіону?
Катрін Кальвайт
: Особливо мені впадає в очі, що в Україні зовсім не було послідовного розвитку у бік демократії. Після розвалу СРСР тривала ера з радянським відбитком, яка мала закінчитись помаранчевою революцією - цим сплеском самозвільнення. Однак все завершилось фрустрацією, розчаруванням та поверненням еліт, які пов'язуються з минулим. В інших східно- та центральноєвропейських країнах Янукович сьогодні, на мій погляд, не мав би жодних шансів.  Детальніше
 

Волі українського народу відповідає єдиний референдум - щодо негайного припинення повноважень чинного Президента, - НКЗУ

ГЕТЬ ВІД КРЕМЛІВСЬКОГО ЯРМА!
Народний Комітет Захисту України звернувся до Президента України Віктора Януковича і закликав опозиційні парламентські та позапарламентські партії, патріотичні громадські організації, весь український народ приєднатися до громадянської ініціативи "Геть від кремлівського ярма!" та долучитися до організації її всенародної підтримки. Звернення підписали: Левко Лук’яненко, Дмитро Павличко, Іван Дзюба, Богдан Горинь та інші, - інформує wz.lviv.ua.
“Ми, члени Народного Комітету Захисту України і ті, хто підписався під цим Зверненням, перейняті тривогою за долю нашої Батьківщини… З метою виправдання і легітимації  входження України до Митного  союзу Вами та Вашими поплічниками готується референдум. Єдиний референдум, який сьогодні відповідає волі українського народу, – це референдум щодо негайного припинення Ваших повноважень на посаді Президента як особи, що через антинародну, антиукраїнську політику та узурпацію влади втратила легітимність і моральну підтримку суспільства”, - говориться у Зверненні.  Повний текст
 

Україну населяють мутанти, яких значно побільшало в останні роки

Гуморист Павло Глазовий (на фото) у книзі "Архетипи" (2003) влучно передбачив те, що ми пожинаємо
Гумор – страшна сила у вправних руках. Та ослабли наші руки, бо ми нині докотилися, як писав Шевченко, до самого краю, коли українець українця розпинає на догоду вражій владі. Та, зрештою, скільки тих українців залишилося на рідній Вкраїні? Ну, від сили тисяч десять, а може й менше. А хто ж тоді населяє нашу неньку? Мені здається, що це мутанти, яких значно побільшало в останні роки. Кажуть, що це дія прихованої радіації після аварії на ЧАЕС. Всі очікували, що радіонуклеїди вплинуть на фізіологію, а виявилося, що подіяло на мізки. Та й так подіяло, мамо рідна, що ґвалт. Зовсім відняло розум. Та, ось який парадокс, чомусь від цієї недуги потерпають винятково українці.
 

"Ми - русичі!" - заявили козаки російського Невинномиська

У ці дні у центрі небайдужої громадськості Росії та України опинилося невелике місто на Ставропіллі Невинномиськ. Воно було засноване запорізькими козаками, переселеними з волі Катерини П на Кубань, на день Покрова Пресвятої  Богородиці - 1 (14 за новим стилем) жовтня 1825 року. За роки панування царської та комуністичної імперій місцеве волелюбне козацтво зазнало чимало поневірянь. Влада постійно боролася з ним то шляхом "розкозачування", то голодоморами, то депортаціями на каторгу в Сибір. Але й понині дух козацької вольниці залишається тут високим. Це засвідчили й останні події.
 

Одеським українофобам не вдалося зіпсувати Свято Соборності

Сталіністи в Одесі розгорнули транспарант із написом: "Путин - наш государь"
Одеські мас-медіа провіщали на 22 січня справжній двобій між свободівцями та їхніми антиподами – членами ГО "Молодежное единство".
Офіційна церемонія була проведена чітко за казенним сценарієм спершу біля пам’ятника Тарасу Шевченку, а потім біля пам’ятника Іванові Франкові. Коли чиновництво відбуло, біля пам’ятника Кобзареві зібралися представники "Молодежного единства". Було їх разом із сталіністами та іншими українофобами близько п’ятдесяти, хоч напередодні вони похвалялися зібрати більш як з півтисячі учасників. Перед монументом вони розгорнули транспарант із написом: "Шевченко за союз всех славян. Либерасты и наци предали его. Только империя всех защитит! В.В.Путин – наш государь".
 

Доннечани по-доброму послали Януковича... у Брюссель

У Донецьку представники молодіжного крила партії ВО "Батьківщина" ("Батьківщина молода") провели акцію протесту проти вступу України до Митного союзу. Ранком 12 січня 12 юнаків упродовж 12 хвилин під прапорами Євросоюзу та ВО "Батьківщина" пікетували обласну державну адміністрацію. Маніфестанти тримали в руках плакати з написами "Ні — МС, Так — ЄС", "Квиток Януковичу Київ — Брюссель", "Молодь за Європу".
Свій виступ юні патріоти приурочили до візиту міністра іноземних справ Росії Сергія Лаврова, який має намір умовити керівництво України дати згоду на вступ до Митного союзу. Як сказав один із організаторів пікету Віталій Овчаренко, цією акцією ми прагнемо показати, що навіть у Донбасі молодь виступає проти Митного союзу, тому що ми хочемо жити в об’єднаній Європі. Економічний, культурний, духовний рівень ЄС багатократ вищий, ніж у Митному союзі. Учасники пікету підкреслювали, що вони виступають не проти Росії, із якою необхідно співпрацювати як із стратегічним партнером.
 

Громадянське суспільство в Україні відроджується на фоні деградації політичної системи

Свердловськ-2013: протест гірників як етап відновлення громадянського суспільства
10 січня 2013 року о 7.00 у Свердловську Луганської області представники Незалежної Профспілки Гірників на чолі з Костянтином Ільченком зайшли в кабінет директора копальні "Червоний партизан" і майже добу утримували облогу, вимагаючи від власника ДТЕК Ахметова та Голови Луганської ОДА Володимира Пристюка зустрічі та гарантій збереження робочих місць гірників та права на діяльність НПГС. Після розповсюдження інформації підтримку діям гірників висловили представники профспілок та громадських організацій по всій Україні. В  результаті обговорення  ситуації між  Костянтином Ільченком - Головою НПГС, Сергієм Коваленком - Головою ГО "Луганці" та Ігорем Запрудським - Головою Асоціації підприємців - було прийняте спільне рішення про проведення  мітингу 11 січня о 12.00 біля приміщення управління копальні, де були заблоковані гірники.
 

Козаки вступилися за 200-літній дуб "Чорна ніч"

Одеський адмінсуд визнав незаконним будівництво крамниці біля унікальної пам'ятки природи 
Одеса. У переддень Нового року прогресивна громадськість міста, а передовсім українське козацтво, отримали справжній подарунок, на який і не сподівалися. Одеський окружний адміністративний суд визнав незаконним будівництво крамниці "Веснянка" біля двохсотлітнього дуба "Чорна ніч" на проспекті Шевченка.
Позивачем у цьому процесі виступило Чорноморське гайдамацьке з’єднання, яке звинуватило обласну інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю і Приморську райадміністрацію в ігноруванні чинного законодавства. Це за їх потурання чотири роки тому приватна компанія "Рестранссервіс" без дозволу державного управління екології в Одеській області спорудила під самісінькою кроною пам’ятника природи, яким є дуб "Чорна ніч", свій магазин "Веснянка".
 
More Articles...
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні834
mod_vvisit_counterВчора8791
mod_vvisit_counterЦього тижня9625
mod_vvisit_counterМинулого тижня53544
mod_vvisit_counterЦього місяця190208
mod_vvisit_counterМинулого місяця189504
mod_vvisit_counterЗа весь час20479090