 Небайдужі громадяни України 16 вересня знову зберуться у Києві за адресою Хрещатик, 27 аби вшанувати пам'ять Георгія Ґонґадзе, а також всіх загиблих журналістів за часи Незалежності України.
Вже вкотре учасники ходи вимагатимуть покарати всіх причетних до вбивства Георгія Ґонґадзе.
Як і у минулі роки організаторами акції є звичайні громадяни, тому на ній традиційно не буде трибун і ораторів, персональних промов та списку організаторів, партійної чи організаційної символіки. Збір о 18.30 за адресою Хрещатик, 27, біля будівлі Національної спілки журналістів України. О 20.00 відбудеться Хвилина мовчання.
Не сподіваючись на допомогу міліції, кияни самі розбираються з кишеньковими злодіями
Не сподіваючись на допомогу міліції, кияни самі розбираються з кишеньковими злодіями. Спійманих за руку б'ють, а пасажирів у соцмережах попереджають, на яких саме маршрутах засвітилися злочинці. Причому, жертви "щипачів" почали підозрювати водіїв у змові із злодюжками, повідомляє ubr.ua з посиланням на Подробности.
 Фонд з тимчасової непрацездатності несвоєчасно платить за лікарняними та декретні, а Фонд зайнятості саме робить виплати за липень, хоча належить уже за серпень.
Виплати за деякими статтями спізнюються на півтора-два місяці, повідомляє lenta-ua.net з посиланням на "Сегодня", до редакції якої на це скаржиться багато читачів.
"Я пішла в декретну відпустку 15 липня, здала документи , але до цих пір нічого не отримала! У Солом'янському відділенні Фонду в Києві мені сказали, що казначейство не перераховує. Кажуть, таких як я, тільки по Києву - близько 70 тис. чол. І грошей на всіх не вистачає", - розповіла викладач Національного авіауніверситету Анастасія.
Хочете зробити життя у своєму селі/місті/країні кращим – знаходьте однодумців і робіть
Це радять активісти зі стажем із Вінниці та Дніпропетровська. Пропонуйте чиновникам шляхи вирішення проблем і вимагайте підтримки своїх ініціатив. Усі чиновники бояться розголосу, тому їх треба контролювати і спонукати до роботи, - йдеться в публікації на Радіо Свобода.
"Марно очікувати, що хтось за нас щось зробить. Ми самі маємо пропонувати чиновникам й вимагати від них",
 Асгат Галимзянов із Казані зробив благодійний жест, віддавши свою квартиру сім'ї , яка жила до цього на 9 кв. м у гуртожитку зі своїм старим батьком і 12 - річною донькою, - інформує lifenews.ru. Пенсіонер давно допомагає нужденним, при цьому взамін він нічого не просить і живе у звичайному бараку біля дороги. Раніше в рідному селі він побудував величезний будинок, який потім віддав під дитячий садок, а дитячим будинкам дарував автомобілі та автобуси. У центрі Казані під стінами Кремля на знак подяки за допомогу дитбудинкам 77- річному пенсіонеру поставили пам'ятник. Детальніше+ВІДЕО
Чим загрожує автомобільному ринку новий податок?
На українському автомобільному ринку чергове подорожчання. Восени почнуть стягувати новий екологічний податок – утилізаційний збір. Його пролобіювали українські автовиробники, щоб захиститись від імпорту. Але подорожчання торкнеться й українських авто, - повідомляє 24tv.ua.
 Впливовими можуть бути лише Люди, які знають, що держава – для них, а не вони для держави, які до чиновників ставляться як до персоналу, найнятого ними для виконання певної корисної для них, Людей, роботи. Люди, які знають що таке гідність, - йдеться у статті на Радіо Свобода. - Та й українці колись не пасли задніх, були самодостатніми і не дуже сподівались, що хтось щось зробить за них. Коли власних зусиль бракувало, брались до роботи толокою. Українці спрадавна – нація самоврядна, свідчення тому – перша у світі конституція Пилипа Орлика. І навіть більш як три століття домінування держави над народовладдям, і, як наслідок, – звички до патерналізму, не до кінця знищили у нас дух незалежності, волі до демократії.
Високі, вродливі та стрункі зібралися в Одесі
Повідомлення про те, що в Одесі у неділю 25 серпня біля знаменитих Потьомкінських сходів зберуться "гулівери", більшість сприйняла як анонс чергового виступу скоморохів на ходулях.
А виявилося, що то були активісти міжнародного віртуального "Клубу високих людей", членами якого є дівчата зростом понад 1 метр 80 см і юнаки вищі за 1 метр 90.
На телеканалі "1+1" стартує унікальний соціальний експеримент "Мільйонер. Життя спочатку" Героями реаліті стали бізнесмени, які вже звикли до шикарного життя. Для них мільйон - не такі вже й великі гроші. Та чи зможуть вони вижити у світі звичайних людей?
За умовами реаліті мільйонери на певний час залишаються без своїх статків. Вони починають життя спочатку. ВІДЕО: Мільйонер. Життя спочатку - скоро на "1+1"
Чи зможуть герої експерименту знайти нове житло, влаштуватися на роботу та захистити себе, залишившись без охорони? Хто стане їх новими друзями? Та як життя спочатку допоможе знайти нове кохання?
Таку думку висловив журналіст Сергій Рахманін у публікації в "Дзеркалі тижня":
"Відсутність повноцінної держави — наслідок відсутності нації. У новітній історії України гостро бракувало зухвалості й гордості, інгредієнтів, без яких немислиме створення народу і творення країни. Ні, не те щоб ми своєю країною не пишаємося, але ця гордість має ситуативний, декоративний, побутовий характер. Один іноземний політик, який часто буває в Україні, у приватній розмові назвав наш патріотизм "незобов'язуючим"... Свого часу Адам Міхнік назвав "польський гонор" однією з головних причин успіху "Солідарності" і водночас однією з основних рушійних сил польських реформ. Під "гонором" він розумів, насамперед, готовність довести, всупереч сумнівам, і бажання зробити, всупереч обставинам". Детальніше
|
|