Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Civil Society

Крим посміхається… крізь сльози, - враження письменника

Відомий письменник-гуморист і сатирик Олег Чорногуз поділився суб’єктивними враженнями після Кримської подорожі
Олег Чорногуз: Скажу відверто, я зовсім не насміхаюся з того, що бачив. Мені швидше сумно. Дуже сумно. Але Крим же сміється. Сміюсь і я. А сумно від того, що москалі кажуть, що хохли прокляті перекрили воду, зажали гривню, банкомати випотрошили і послали в епоху СРСР. Не Путін, а хохли. Пропаганда в дії.
  Сумно від того, що кримчаки не бачать, як нам перекривають не тільки воду, а й повітря. Кримчани чекають відсотків. Стають до банкоматів, записуються в чергу до банків. Записуюся і я. Просто так. Поки  кілометрова черга до мене дійде, зійду з дистанції. Мені вручили талончик №278.
 

Влада, лояльна до антиукраїнських сил, може стати чужою для українських патріотів

Так вважає відомий історик, філософ, публіцист Сергій Грабовський:
Чинна влада, нарешті, має зрозуміти, що не можна за нинішніх обставин рівноцінно ставитися до всіх, хто формально має паспорти громадян України. Адже значна частина з власників цих паспортів — українські патріоти; частина — політично пасивні; частина — ностальгійні "совки", які досі моляться на ковбасу за 2,20; частина — адепти величезного "федералізованого" донецького "хутора", а частина — запеклі й переконані вороги Української держави, які мають на меті її повне знищення або відторгнення від неї значних територій.
 

Путін, з України геть! - нова версія відомого хіта Пінк Флойд (ВІДЕО)

У мережі YouTube з'явилася англомовна антипутінська пісня за мотивами відомого хіта легендарного рок-гурту Пінк Флойд (Pink Floyd) з альбому "The Wall" (Стіна) 1979 р.
"Нам не потрібен твій фальшивий захист,
Нам не потрібен твій повний контроль.
Ми самі обираємо свій шлях,
Путін, залиш Україну в спокої!" - йдеться в цьому музичному відеозверненні до Путіна:
 

ДНР і ЛНР можуть визнати терористичними організаціями

Генпрокуратура найближчим часом може порушити питання про визнання так званих Донецької народної республіки і Луганській народної республіки терористичними організаціями.
Про це в ефірі 5 каналу заявив міністр юстиції Павло Петренко.
"Відносно тих організацій, які є терористами. Був прийнятий закон. Найближчим часом Генпрокуратура буде задавати питання про визнання тих організацій - ДНР і ЛНР терористичними організаціями, тому що вони за всіма своїми ознаками підпадають під це визначення", - зазначив він.
 

Путін уособлює все, проти чого ми боролися в Другій світовій війні, - екс-Президент СКУ до Обами

Аскольд Лозинський: Присутність Путіна на відзначенні 70-річчя подій у Нормандії буде зневагою над жертвами тих подій
ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ПРЕЗИДЕНТУ СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВ АМЕРИКИ
12 травня 2014 року
Шановний пане Президент:
Мені здається, що значення перемоги Альянсу над нацистською Німеччиною у Другій Світовій війні, яка настала, в значній мірі, через події у Нормандії 1944 року, було те, що в кінцевому рахунку добро перемогло зло.
 

Національна гвардія України отримала нову символіку

Національна гвардія України отримала нову символіку. В.о. Президента України, спікер Верховної Ради Олександр Турчинов підписав Указ №464/2014 про символіку Національної гвардії України, повідомляє прес-служба Глави держави. 
Головним елементом нового "оберегу" гвардійців стала фігура Архангела Михаїла, якого вважають захисником Києва. Він зображений традиційно зі щитом та мечем. Також на гербі Нацгвардії є Український Герб та стилізований гаматичний хрест.
 

Історія повторюється. 1918: більшовицька окупація України, 2014: путінська, - Олег Чорногуз

Про чорносотенних російських окупантів Купрін писав ще близько 100 років тому
Письменник Олег Чорногуз: У своєму безсмертному оповіданні “Гамбрінус” (1917) Олександр Купрін писав: ”Якісь розгнуздані люди в маньчжурських папахах (тоді ще балаклав, очевидно, не було - ОЧ) з георгіївськими стрічками в петлицях курток ходили по ресторанах
 

Перший телерепортаж з окупованого Криму (ВІДЕО)

Кримчаки поділилися враження від нової влади
Журналістка ТСН Юлія Дячук здійснила травневий вояж на південний берег, але повернулася звідти із зовсім незвичними враженнями.
Кореспондент з оператором під виглядом туристів відвідали анексований півострів і дуже здивувались тому, що розповіли люди.
Зокрема, багато з них вважають, що Путін і Росія... врятували Крим від громадянської війни, яка зараз триває в Україні.
Про це йдеться у випуску "ТСН.Тиждень" за 11 травня 2014 року:
 

Історія повторюється: путінські терористи, як і московські головорізи Муравйова, носять колорадські стрічки, - Олег Чорногуз

Про чорносотенних носіїв георгіївської стрічки Купрін писав ще близько 100 років тому
Олег Чорногуз: У своєму безсмертному оповіданні “Гамбрінус” (1917) Олександр Купрін писав: ”Якісь розгнуздані люди в маньчжурських папахах (тоді ще балаклав, очевидно, не було - ОЧ) з георгіївськими стрічками в петлицях курток ходили по ресторанах і з настійливою розв’язністю вимагали виконання народного гімну та стежили за тим, щоб усі вставали.
 

Як створити територіальну громаду

Останнім часом усе більше громадянських активістів схиляються до думки, що змінити систему влади в державі можна лише, коли народ сам стане владою відповідно до 5 ст. Конституції України. Серед політиків, і навіть кандидатів у президенти України, такого чіткого розуміння не спостерігається. Але справа зрушилась з мертвої точки. Завдяки громадським ідеологам і практикам ідеї створення територіальних громад як колективних суб'єктів влади і власників, в Україні офіційно утворено близько 50 територіальних громад.
 
More Articles...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1286
mod_vvisit_counterВчора5300
mod_vvisit_counterЦього тижня6586
mod_vvisit_counterМинулого тижня44562
mod_vvisit_counterЦього місяця175123
mod_vvisit_counterМинулого місяця149637
mod_vvisit_counterЗа весь час27787367