"Укрзалізниця" змінила назви кількох залізничних станцій
"Укрзалізниця" змінила назви кількох станцій Південно-Західної залізниці, повідомляє прес-служба компанії.
Зокрема, тепер нову назву носять такі станції:
- Київ-Жовтневий (стара) - Гришки (нова);
- Київ-Московський (стара) - Київ-Деміївський (нова);
- Щорс (стара) - Сновськ (нова).
Проїзд у метро становитиме 5 гривень
Нові тарифи діятимуть уже з 15 липня.
З 15 липня у Києві на одну гривню подорожчає увесь комунальний транспорт. За проїзд у метро платитимемо замість чотирьох - п'ять гривень. Вартість проїзду у міській електричці трамваї, тролейбусі, на фунікулері та автобусі зросте також на гривню. Нові тарифи діятимуть уже з 15 липня.
Отже, закон про квоти для української мови на ТБ ухвалено – в редакції профільного комітету з питань свободи слова. Це непогано. Але чи варто радіти?
Початкова редакція, яку Рада ухвалила в першому читанні, була значно гіршою. Але чи варто радіти, якщо ухвалений закон містить як плюси, так і чимало мінусів і дуже дивних компромісів із здоровим глуздом?
Олена Терещенко-Єскіна: Вимагаємо поверненення пам'ятки, відчуженої за корупційною схемою, до комунальної/державної власності
SOS: втрачаємо найулюбленіший киянами "Будинок зі зміями та каштанами" відомого архітектора І. Ледоховського (співзасновника школи київського модерну) по вул. В. Житомирській, 32
(у середу, 24 травня, з 12.00 там проводитиметься флеш-моб), пише на своїй сторінці у Facebook громадський діяч, правозахисник Олена Терещенко-Єскіна.
В Інтернеті набирає популярності відео з ведмедем, який допомагає жінці садити картоплю
На відео тваринка порпається у землі й намагається усе повторити за жінкою, котра саджає картоплю.
От тільки у ведмедика поки виходить лише копати ямку. Звідки взялося маля на городі – невідомо.
38 років тому, 22 травня 1979 року, Україна прощалась із композитором, поетом, співаком Володимиром Івасюком
Дорога від помешкання Володимира Івасюка до Личаківського цвинтаря була встелена живими квітами.
Незважаючи на протидію з боку компартії і комсомолу, які вигадали того дня у Львові різні заходи у навчальних закладах та на підприємствах, люди прибули з різних міст, щоб провести в останню путь митця.
Цей фільм знято спеціально для українських олігархів, - стверджує науковець Ігор Гурняк
Ця пригодницька стрічка - про замкнену неефективну систему, яка очікує краху.
Повна нездатність вирішити проблему, водночас неймовірне прагнення вирвати все останнє, що залишилось (як в Україні - національну власність, землю). І "співаюча нація" (як каже один фін "nation celebration")... Як в Україні - Євробачення під час війни...
Сільський голова насамперед повернув у громаду землі
Звичайні вишні, яблука і малина перетворили занепале село на Вінничині на приклад економічного дива.
Сільський голова спершу повернув у громаду землі, які до цього орендувала агрофірма й не сплачувала за це ні копійки, а потім знайшов інвестора,
Ніч пожеж.Три пожежі вночі майже одночасно спалахнули у столиці
У самому центрі Києва із вогню у квартирі на бульварі Лесі Українки поліцейські витягли трьох чоловіків, двох забрали в опіковий центр із травмами. За словами свідків, усі троє часто випивали. Тим часом біля станції метро Мінська зайнявся супермаркет, розташований просто посеред житлових будинків. За кілька кілометрів від нього, на ринку на площі Тараса Шевченка палала торгова ятка.
"Зміни відбуваються або швидко – або не відбуваються ніколи"
Ці слова належать... Петру Порошенку і сказані ним у 2013-му році (за місяць до Майдану).
"Люди відчувають їх за лічені місяці, за перший, другий, третій рік – або вони переконуються, що тут змін чекати не варто. І такий повільний темп тільки консервує відсталість, хабарництво, неефективність, непрозорість влади. І це значить, що тут ніхто нічого змінювати не збирається – тому що для них це не вигідно. І нам нічого не залишається, як вимагати змін негайно – тут і зараз!" - говорив тоді Порошенко, нагадує політтехнолог Сергій Гайдай.
|
|