На своє оздоровлення влада виділить у 4 рази більше, ніж на здоров'я ветеранів!
 
У розпорядженні депутатів є свої санаторії в Криму, де вони можуть оздоровлюватися за державний рахунок.
У 2012 році медичне обслуговування народних депутатів та керівного складу органів державної влади, а також фінансова підтримка санаторно-курортних установ, де вони відпочивають, обійдеться в 460 млн. грн, пише "Дело".
Фінансова підтримка з бюджету держави об'єктів Верховної Ради у 2012 році складе 7,8 млн. грн. Однак найдорожче обходиться держбюджетові медичне обслуговування народних депутатів та керівного складу органів державної влади, на що в наступному році планується виділити 354,6 млн. грн.

Цього року, згідно з бюджетом-2011, витрати на медобслуговування вищих посадових осіб не перевищать 300 млн. грн. Сума всіх витрат на фінансову підтримку санаторіїв та медобслуговування державних чиновників становить 465 млн. грн. При цьому, для порівняння, на санаторно-курортне лікування ветеранів війни, а також осіб, на яких поширюється дія законів України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", "Про жертви нацистських переслідувань", та інвалідів бюджет-2012 передбачає 107 млн. грн. - у 4 рази менше, підкреслює видання.
У 2012 році медобслуговування нардепів та керівників органів влади, а також фінансування санаторно-курортних установ, де вони відпочивають, обійдеться в 460 млн. грн. Проект держбюджету на 2012 рік передбачає фінансову підтримку санаторно-курортних установ Державного управління справами при президентові в розмірі 102,6 млн. грн. За державний рахунок у цих закладах можуть відпочивати як президент, так і представники вищих органів влади, в першу чергу Кабміну, пише "Дело".
На оздоровлення керівництва країни виділять майже півмільярда, повідомляє
TCH.ua

Інф. news.meta.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh