Органи влади Києва вирішили підвищити вартість проїзду в комунальному транспорті до 20 гривень
Про це повідомила пресслужба Київської міської державної адміністрації.
З 1 січня 2022 року проїзд у метрополітені, трамваї, тролейбусі та автобусі коштуватиме 20 грн у разі придбання разового квитка.
"Для власників картки киянина після підвищення тарифів на проїзд вартість поїздки становитиме 12 гривень", - повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Рішення ще обговорять із громадськістю протягом наступних 15 днів у форматі "електронних консультацій".

Для пасажирів, які купують поїздки, поповнюючи електронний квиток, вартість поїздки становитиме від 15 грн - при купівлі 50 поїздок.

Зараз проїзд у громадському транспорті столиці коштує 8 гривень за поїздку, а якшо купувати 50 поїздок на електронний квиток - 6.50 грн.

Чиновники пояснюють, що столиця вимушена підвищити вартість проїзду в комунальному громадському транспорті, щоб забезпечити його стабільну роботу та безпеку перевезення пасажирів.

Там кажуть, що залишається можливість придбання місячних проїзних квитків зі знижками. Одна поїздка у такожу разі коштуватиме від 14,20 грн залежно від типу проїзного.

Також збережуть проїзні квитки, що використовуються з моменту активації: на 24 години, 48 та 72 години.

У Києві вже кілька років працює система єдиного електронного квитка.

За допомогою додатку "Київ цифровий" можна в Інтернеті чи у спеціальних автоматах поповнювати транспортну картку, якою безконтактно оплачувати проїзд у всіх видах комунального транспорту.

Дивіться також: Червона зона в Києві ВІДЕО

Інф.: bbc.com


Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh