Журналіст Юрій Бутусов: Завдяки резонансу (у справі "вагнерівців", - Ред.), зроблено крок уперед
Андрій Єрмак через 15 місяців після початку "вагнергейту" дав свідчення в ДБР про "історію, видуману від початку до кінця".
Так, це треба було робити із самого початку, а не обманюватись у прямому ефірі, що Бутусов нібито писав на матеріалах "Комсомольської правди".
Брехня найбільше обурлива.
Але тепер парламент має створити новий слідчий комітет, оскільки з'явилися нові факти, раніше невідомі нардепам.
Єрмак свідчив у ДБР... після голосування в парламенті звіту Тимчасової слідчої комісії по Вагнергейту, де було зафіксовано, що причини скасування спецоперації встановити не вдалося. Тобто за 5 місяців депутати не могли отримати інформацію ні від Єрмака, ні від інших членів засідання, але більшість все ж проголосувала.
Однак тепер свідчення президента Зеленського, допит голови офісу президента, свідчення екс-голови ГУР МО Василя Бурби детально і багато чого роз'яснюють, це може змінити висновки і хід ПАР розслідування зв'язку.

Тепер на допит повинні прийти і дати свідчення і всі інші учасники наради в Офісі президента і в офісі Єрмака, а це дозволить зробити точну картину того, що сталося. Це важливо зараз, тому що президент Зеленський звинуватив Бурбу в найжахливіших злочинах і тих спецслужб, яких звільнили разом з ним одразу після провалу.

Інф. із сторінки Юрія Бутусова у Facebook

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh