На науково-практичній конференції в Києві 14 червня йтиметься про необхідність встановлення конституційного ладу в державі
Тема конференції: "Забезпечення виконання Конституції – єдиний шлях збереження держави".
14 червня 2018 року у Великій конференц-залі Національної академії наук України (вул. Володимирська, 55) відбудеться Науково-практична конференція на тему: "Забезпечення виконання Конституції – єдиний шлях збереження держави".
Організатор проведення НПК – Демократичне об’єднання «Українська Національна Рада» .
   
    В Україні побутує теза про те, що «головна проблема України – це корупція». Насправді корупція – це не причина, а наслідок негараздів. А їх справжня причина – в цинічному і системному невиконанні (і порушенні) Конституції України.
     Ніхто із президентів не став гарантом додержання Конституції України. Навпаки – кожен із них намагався змінити її «під себе». Усі органи влади також ігнорують Конституцію.
     Українська Конституція визнана однією з найкращих у Європі. Можновладці нав’язують народові хибну думку про необхідність зміни Основного Закону.
     Насправді, Конституцію потрібно не змінювати, а виконати!

     У конференції візьмуть участь провідні українські науковці, правники, громадські діячі.
   Зокрема, запланований виступ багаторічного судді Конституційного суду України Віктора Шишкіна, Кандидата історичних наук і Доктора політичних наук Миколи Головатого, письменниці, громадського діяча Лариси Ніцой.
    Політики, громадські діячі, експерти, журналісти запрошуються до активної участі у висвітленні цієї теми, від якої залежить подальше існування Української держави.
     Початок конференції об 11:00.
     Реєстрація журналістів на місці (за редакційними посвідченнями).

     Прес-служба УНРади

Інф.: unr.org.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh