Давно не було такого літа.
Цьогорічна весна не дарувала українцям багато тепла та сонця, але що чекає на нас влітку? За даними синоптиків, улітку 2024 року очікується прохолодна та безопадна погода з температурним режимом, що не перевищуватиме 29 градусів у більшості регіонів країни. Різких коливань температур не передбачається.
Прогноз погоди на червень 2024 року
Синоптики передбачають, що перший місяць літа у 2024 році буде типовим для цього сезону з незначними відхиленнями температури на 2 °C нижче, ніж зазвичай за останні 10 років. Протягом червня температура повітря очікується в межах 15-27 °C, імовірність дощів також є.
За даними синоптиків, найвища температура на поверхні землі в історії України була зафіксована 29 червня 1967 року в метеостанції Чаплине в Дніпропетровській області, коли температура сягнула 71 °C.

Прогноз погоди на липень 2024 року
У майбутньому липні українці можуть очікувати сонячну та суху погоду з невеликою кількістю опадів на початку місяця. Згідно з прогнозом синоптиків, середня температура у липні буде трохи нижчою, ніж рік тому. Стовпчики термометрів в середньому коливатимуться від 16 до 28 °C. На відміну від 2007 року, коли була зафіксована максимальна температура повітря в історії України, синоптики не передбачають аномально високих температур цього липня.

Прогноз погоди на серпень 2024 року
Згідно з прогнозом синоптиків, серпень буде спекотним та сухим місяцем, з високою температурою повітря, яка може тривати до кінця місяця. Опади очікуються лише протягом одного дня місяця, а температура повітря коливатиметься від 12 до 29 °C тепла. Середня температура літнього сезону буде нижчою на 3 °C порівняно з минулим роком, але точний прогноз зможуть зробити лише метеорологічні розрахунки пізніше.

Інф.: Актуально

Коментарі