Про це повідомляє Meteoagent. Протягом 20 та 21 числа інтенсивність також буде триматися на рівні 4 балів, і лише 22 лютого очікується спад до 3 балів. На такому ж рівні він протримається ще у четвер, 23 лютого. Повний спад геомагнітної потужності до 2 балів відб удеться лише 24 числа і залишиться на такому рівні до кінця місяця.

Геомагнітні коливання можуть вплинути на метеочутливих людей та тих, хто має хронічні захворювання. Симптоми метеозалежності можуть бути суто індивідуальними. Вони залежать від наявності у людини хронічних захворювань, її віку, способу життя, емоційного стану та інших факторів.
Які симптоми впливу магнітної бурі на людину

Люди найчастіше скаржаться на:

    слабкість, швидку стомлюваність;
    втрату апетиту;
    біль у м’язах та суглобах, а також місцях, де були переломи;
    запаморочення;
    головний біль, мігрень;
    підвищення та зниження артеріального тиску;
    шум у вухах;
    прискорене серцебиття;
    задишку;
    перепади настрою, тривожність, агресивність, депресію.

Зменшення впливу магнітної бурі на організм

Щоб підготувати свій організм та уникнути негативних для здоров’я наслідків, необхідно дотримуватись простих правил. Пам’ятайте, що необхідно достатньо відпочивати, але при цьому не валятись у ліжку весь день. Робіть достатнє фізичне навантаження, гуляйте на свіжому повітрі, а у вільний час можете декілька хвилин полежати на дивані та випити трав’яний чай. Додайте до раціону більше свіжих овочів та зелені і пам’ятайте, що варто пити достатню кількість води без газу і підсолоджувачів. Намагайтесь уникати стресі та щоденно лягати спати в один час. Зазвичай спеціалісти радять лягати до 23:00 та спати не менше 7 годин.

Інф.: Закарпатське Вільне Медіа

Коментарі