Прогнози, яка погода чекає на у Червені 2023 в Україні буде спекотнішим, ніж зазвичай.
Про це свідчить прогноз Українського гідрометцентру.
За даними синоптиків, середня місячна температура передбачається на рівні 18-23° тепла, в горах буде 15-19°, що на 1-1.5° вище за норму.
Щодо опадів, то їхня місячна кількість очікується 49-90 мм, в Карпатах та на Прикарпатті очікується 117-171 мм, що в межах норми.
Яким буде літо 2023 в Україні - прогноз синоптиків
Метеоролог Вазіра Мартазінова не виключає, що наприкінці травня - на початку червня в Україні можливий холодний період. Вона прогнозує початок "гарного літа" з другої половини червня. "З другої половини червня - це буде вже починатися гарне літо. Там температура вирівняється і піде на літні показники", - зазначила експерт.
Про спекотне літо попереджає народний синоптик Володимир Деркач. Він прогнозує встановлення нових температурних рекордів.
Про те, що прийдешнє літо в Україні буде спекотим, каже й синоптик Укргідрометцентру Наталія Птуха. За її даними, особливо висока температура очікується у липні-серпні.
"Уже зараз можемо говорити, що липень-серпень, середня добова температура яких зазвичай становить 25,5 градусів, цьогоріч сягне в середньому до 27. Це ще один натяк на спекотне літо", - розказала вона.

Інф.: УНІАНКоментарі