altНовий міністр оборони України поспішає розпродати армію
Із призначення на початку лютого цього року міністром оборони України Дмитра Саламатіна, що був до цього шалено далеким від армії «бізнесменом», і в експертному співтоваристві, і в самій армії багато ламали голову, яку мету переслідує влада цим призначенням.
Схоже, відповідь на це питання отримана.
За даними
«Хвилі», перші ж вказівки, які в даний час отримують у видах Збройних сил і структурних підрозділах МО від нового міністра, ще недавно займався торгівлею зброєю на посаді глави концерну «Укроборонпром», наказують в екстреному порядку визначити землі, об'єкти, техніку і майно, яке буде виставлено на продаж.

У військах підозрюють, що списками «товару», складеними військовими начальниками під тиском,  справа не обмежиться, і на аукціони в наказовому порядку будуть виставлятися й ті території, об'єкти, і техніка, які необхідні Збройним силам для забезпечення життєдіяльності.

Втім, перші свідчення такої перспективи вже є. За нашими даними, новим керівництвом Міноборони наказано розглянути питання розформування з метою подальшого розпродажу землі та об'єктів, вищого військового навчального закладу в країні - Національного університету оборони України (колишня Національна академія оборони), розташованого в Києві (Солом'янська площа). Крім того, пропонується розформувати з тією ж метою унікальний ЖВІНАУ - Житомирський Військовий Інститут ім. С.П. Королева НАУ (раніше ЖВІРЕ), який готує висококласних фахівців для військ ППО та космічної сфери.


Як нам стало відомо з конфіденційних джерел у МО, на заперечення, що мова йде про знищення унікальних військових вузів, була відповідь - будемо готувати фахівців у вузах Росії.

Інф. Хвиля
  
 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh