У вівторок, 10 жовтня, в Києві, на міжнародній виставці "Зброя та Безпека-2017" ДК "Укроборонпром" уперше продемонстрував бойову машину підтримки танків – "Страж".
Про це інформує сайт відомства.
БМ «Страж» є результатом спільної роботи Житомирського та Київського бронетанкових заводів, разом з ДАХК Артем, що входять до складу ДК «Укроборонпром».
«Страж» призначений для вогневої підтримки танків на поле бою, забезпечення їх захисту та знищення як повітряних, так і наземних цілей – від розрахунків протитанкових ракетних комплексів, до ворожої бронетехніки і вертольотів.

Бойова машина створена на базі танка Т-64 і оснащений бойовим модулем «Дуплет». Бойову міць «Стражу» забезпечує дві автоматичні гармати ЗТМ-2, спарені з кулеметами, автоматичний гранатомет і високоточний ракетний комплекс «Бар’єр». Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2017/10/11/v_ukraini_prezentuvaly_novu_boyovu_mashynu_strazh_1184159
Крім того, на виставці були представлені й інші види техніки. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2017/10/11/v_ukraini_prezentuvaly_novu_boyovu_mashynu_strazh_1184159

Інф.: zik.ua


Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh