Президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна спільно з партнерами працює над тим, щоб збільшити в рази виробництво дронів, яких дуже потребують українські військові.
Джерело: президент під час вечірнього відеозвернення 16 серпня
У кожній бойовій бригаді воїни серед перших питань ставлять питання про безпілотники, про засоби радіоелектронної боротьби, про військову протиповітряну оборону.
Відповідь на такі питання – це й наша робота з партнерами заради постачання потрібних дронів і систем, це й робота тут, в Україні. Необхідне виробництво. Нарощуємо виробництво в рази".
Деталі: Президент також наголосив, що необхідна систематизація того, що вже постачається у війська та використовується, бо "дрони – це "очі" та захист на передовій".
За словами Зеленського, військовим потрібні безпілотники різної дальності і для різних цілей.
Власне, усе те, про що говорили з хлопцями напередодні на Донеччині, на Запоріжжі, у наших бойових бригадах, тепер є змістом роботи і Генштабу, і урядовців, і Ставки. Очевидні завдання", − підсумував Зеленський.

Передісторія:
    Раніше головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний повідомив, що вище військове керівництво України на зустрічі з американськими та британськими партнерами домовилося зосередити увагу на забезпеченні української армії дронами.
    UNITED24, "Повернись живим" і monobank збирають кошти на 10 000 дронів-камікадзе для армії: за першу добу з необхідних 235 мільйонів гривень зібрали майже половину.

Інф.: Українська правда

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh