За розпорядженням командувача внутрішніх військ МВС України генерал-лейтенанта Степана Полторака, на вулиці Хрещатик створений тимчасовий пункт набору добровольців до лав Національної гвардії України, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ВВ МВС.
За повідомленням, у пункті всі охочі можуть отримати інформацію про призначення та завдання Національної гвардії України, а також про умови набору та порядок проходження служби.
 
"Добровольці пройдуть відбір на визначення придатності для подальшого проходження служби. Після відбору, якщо вони його пройшли, зможуть підписати контракт та поповнити лави Національної гвардії України", - йдеться у повідомлені.
 
Зазначимо, що особливістю Національної гвардії України є те, що у її лавах буде передбачатися служба у резерві. У разі необхідності, у відповідності до рішення командувача, резервістів буде можливо використовувати для виконання завдань, як мирного часу, так і у разі введення надзвичайного та воєнного стану.
 
До служби у резерві Національної гвардії України запрошуються військовозобов’язані рядового, сержантського, старшинського та офіцерського складу, придатні до військової служби за станом здоров’я, які не досягли граничного віку перебування у військовому резерві та здатні з урахуванням місця проживання (перебування), професійних і моральних якостей до проходження служби в ньому.

Інф.: unn.com.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh