Cпецпризначенцями проведена перевірка та впроваджена нова система охорони
Вибухи на території 6-го арсеналу зберігання боєприпасів, який має стратегічне значення, стали черговою гучною НП за останні кілька років. Основною офіційною версією події вважають диверсію. З начальником Озброєння ЗСУ нам не вдалося зустрітися у військовому містечку на Чернігівщині — розминулися, проте за деякий час змогли поговорити у Києві.

Генерал-майор Микола Шевцов у інтерв'ю заступнику шеф-редактора OBOZREVATEL Ганні Молчановій розповів, чому за три місяці до вибухів був знятий командир в/ч А1479, про те, як зараз охороняються арсенали, що зміниться найближчим часом і як запобігти подібним НП.

— Вибухи на складах боєприпасів під час війни трапилися у Сватовому, Балаклії, Калинівці та Ічні... Слідство триває досі.

— Я не можу сказати вам про причини. Були покарані люди, які відповідали за причинно-наслідкові зв'язки. Однак щодо жодного арсеналу не було чітко сказано, як це було здійснено.

— Але всюди диверсія?

— Так, диверсія. Почерк на арсеналах у Балаклії, Калинівці та Ічні — один. З краю, підрив.

— Можете докладніше?

— Поки не можу, триває слідство. Можу тільки сказати, що ми бачимо, які є загрози і зараз вирішуємо ці питання на інших арсеналах.

— Це у Цвітосі, Розсішках і...

— Так, зокрема і там. Але у нас 23 об'єкти зберігання боєзапасу, їх не можна ділити на дрібні або великі. Вони діляться на стратегічні, оперативні, тактичні тощо. Вони всі нам потрібні.
Повний текст

Ганна Молчанова
Інф.: obozrevatel.com

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh