Восени 2013 року в Збройних Силах України пройде останній призов на строкову службу. Про це повідомила прес-служба Міністерства оборони України.
За повідомленням Міноборони, у 2014 році в запас звільниться останній "строковик" Збройних Сил України.
Щодо цього у відомстві зазначили, що інформація, яку раніше поширили деякі українські ЗМІ, щодо скасування останнього призову громадян на строкову службу і відкладення термінів переходу Збройних Сил на контрактну форму комплектування складу до 2017 року, не відповідає дійсності.

Зазначимо, що до 2017 року планується повністю закінчити реформування української армії. Після проведення всіх необхідних етапів в рамках Державної "Програми реформування і розвитку Збройних Сил України на 2013-2017 роки", вітчизняна армія повністю перейде на контрактну форму комплектування складу. Крім того, чисельність особового складу Збройних Сил України повинна буде зменшитися з 184 тисяч до 115 тисяч військовослужбовців.

Додамо, що до 2017 року повинен відбутися перехід до міжвидового принципу організаційної побудови Збройних Сил України. Істотно має покращитися і ситуація щодо забезпечення соціального захисту українських військовослужбовців та членів їх сімей, а також перспектива оснащення української армії військовою технікою, озброєнням тощо.

Нагадаємо, що у квітні в Україні стартував весняний призов на строкову військову службу в Збройні сили України та інші військові формування в рамках кампанії Весна-2013.

В цілому планувалося призвати 13 тисяч 900 "строковиків", з них у Збройні Сили України - 7 тисяч 500 осіб, Внутрішні війська МВС - 5 тисяч 200 осіб, до Державної спеціальної служби транспорту - 1200 осіб.

Інф.: novostimira.com.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh