Відкрився експортний місток до Китаю: виробники мають можливість вести перемовини про заведення товарів у торговельні мережі Китаю - безпосередньо у Києві
Сенсаційна пропозиція для виробників продуктів харчування прозвучала на засіданні профільних асоціацій та Держспоживслужби в Міністерстві аграрної політики та продовольства України, що відбулося 1 лютого 2019 року!
Директор української компанії AMGC Right Decision Дмитро Сосновський повідомив, що відтепер зацікавлені виробники мають можливість вести перемовини про заведення товарів у торговельні мережі Китаю, наразі близько до 23 000 торгівельних точок - безпосередньо у Києві, без багаторазових відвідувань КНР і подолання мовних бар’єрів.

"Разом із стратегічним партнером у Китаї ми розбудовуємо міст з України для українських експортерів з метою забезпечення нарощування експорту продуктів харчування. Це сприятиме збільшенню валютної виручки в Україні та зміні структури експорту. В якості першого кроку для виходу на китайський ринок ми забезпечуємо українським виробникам розрахунок рентабельності експортно-спроможних позицій асортименту, аби віднайти найбільш рентабельні і прибуткові з урахуванням цін конкурентів на полицях торгівельних мереж у Китаї. Наразі є приклади поставок фасованих продуктів харчування до 9 китайських мереж, що охоплюють мегаполіси: Шанхай, Пекін, Гуанчжоу.

Рентабельність по окремих товарних позиціях перевищує 60% в умовах конкуренції. Виробникам відкрилася можливість готуватись до збуту продукції у КНР через Київ і вести переговори про вхід до торгівельних мереж Китаю з постачанням продукцію через порти однієї з найзаможніших провінцій Китаю – Гуандун, що біля Гонконгу. Наразі ми працюємо над забезпеченням сервісу по повному організаційно-маркетинговому супроводу експортерів до Китаю за всіма 17 кроками. Серед них, зокрема, і створення правильних упаковок та етикеток для китайського ринку, і перевірка написів та відповідності складу продукції на китайській митниці, і розмитнення, і оренда складу тощо», - повідомив порталу ВН після виступу Дмитро Сосновський, - «Зацікавлені тепер можуть скористатися містком Київ – Китай».

На засіданні з результатами роботи аграрної галузі у 2018 році виступила заступник міністра з питань європейської інтеграції О. В. Трофімцева. Організатор засідання, Завідувач сектору підтримки експорту вітчизняної аграрної продукції Департаменту міжнародного співробітництва Мінагрополітики Г.Є. Морозова, повідомила про плани Міністерства щодо заходів у лютому-травні 2019 р., які мають важливе значення в експортній діяльності. Окремим питанням розглядалися можливості ринку Китаю. Г.Є. Морозова представила детальну інформацію по ринку Китаю, яку доповнив Голова Української асоціації Шовкового шляху Silk Link В.І. Танасійчук, у минулому - торгпред України в Китаї.

З місця подій
Роман Колядюк, спеціальний кореспондент ВН з питань економіки та духовності

Коментарі