Лідер "Свободи" Олег Тягнибок: "Той, хто продає землю, продає матір"
30 жовтня 2019 року представники Всеукраїнського об'єднання "Свобода" долучилися до акції аграріїв, які на площі Конституції протестували проти планів влади розпродати українські землі.
Звертаючись до українців, які не згодні з наміром влади запровадити ринок сільськогосподарської землі, лідер "Свободи" Олег Тягнибок сказав: "Брати і сестри українці! Як ми ставимося до наших матерів? Що ми відчуваємо, вимовляючи "мама"? Хто здатен продати свою маму? Таке може зробити тільки негідник і виродок. Для нас, українців, земля – то є рідна мати. Той, хто продає землю, продає матір. І той, хто продасть землю, так само осиротіє. Невже історія нічого не вчить?! Може, для якоїсь іншої нації земля має менше значення, але не для українців. У добу Руїни окупанти прийшли й забрали в козаків землю. Чим це закінчилося? Кріпаччиною. У більш новітні часи московити, большевики, совєти – й забрали в українського селянина землю. Закінчилося страшними голодоморами.

Кожна попередня влада мріяла зробити це саме – продати українську землю. Але не наважувалися через тиск громади, через страх перед масовим повстанням селянства. 2 жовтня вони ухвалили рішення продати стратегічних підприємств, в тому числі військово-промислового комплексу. І тепер обіцяють, мовляв, розпродамо землю – і українці розбагатіють. Але з 91-го року розпродано 29 тисяч державних підприємств – і що, зажили українці як арабські шейхи? Ні, вони й далі – злидні. Залишилася земля. Вони хочуть і її розпродати заради власної наживи, і їм байдуже, як далі тут будуть жити українці та їхні діти. В їхньому розумінні "вільний ринок землі" – це повний дерибан.

Хочу сказати усім тим депутатам, чиновникам, міністрам і президентові, який вже підтвердив у Маріуполі намір запровадити вільний ринок землі: у вас земля, яку ви хочете продати, буде горіти під ногами! Переконаний, що українці, патріоти не дадуть їм спокійно жити на тій землі. Треба зараз, поки вони ще не проголосували, тиснути на них усіма можливими методами: пікетувати їхні помешкання, там, де вони працюють, не давати їм проходу. Їм треба дати зрозуміти, що українець не допустить, щоб у нас завтра знову був голодомор".

Органи влади анонсують запуск ринку землі з 1 жовтня 2020 року. Реформа, яку пропонує уряд, дозволить скупити землю іноземцям. Наші агроолігархи на це не мають ресурсів. Можуть виступати лобістами чи посередниками для іноземних компаній. Для цього потрібні мільярди доларів тут і зраз, готівкою, вважає економіст Борис Кушнірук.

Інф.: gazeta.ua

Коментарі