altЧорновіл вважає, що Ющенка треба посадити на 12 років
Третій Президент України Віктор Ющенко повинен бути засуджений, а колишній прем'єр-міністр Юлія Тимошенко - відпущена на свободу.
Про це заявив народний депутат Верховної Ради Тарас Чорновіл, коментуючи рішення Печерського суду Києва, яким екс-прем'єр була засуджена до 7 років позбавлення волі і зобов'язана відшкодувати 1,5 млрд гривень збитків "Нафтогазу", передає ЛІГАБізнесІнформ.

"Вирок Тимошенко сильно натягнутий. Та й сам судовий процес викликає питання", - підкреслив Чорновіл.
Екс-прем'єр, за його словами, "винна в тому, що наша країна отримала невигідні умови по газу". "Але відповідальність за це вона повинна нести виключно політичну", - вважає політик.
Разом з тим, на його думку, кримінальну відповідальність має понести колишній глава держави Ющенко. "Він - головний винуватець, він зривав переговори, відкликав з переговорів тодішнього главу правління" Нафтогазу "Олега Дубину, чим перевищив свої повноваження", - вважає політик.

Чорновіл зазначив, що в тому випадку, якби правоохоронна система не використовувала вибірковий підхід, то колишній Президент міг би отримати вищу міру покарання, передбачену ст.365 Кримінального кодексу України ("Перевищення влади або службових повноважень") - 12 років ув'язнення. "Ющенко завдав країні колосальні матеріальні збитки", - підкреслив Чорновіл.

Нагадаємо, 11 жовтня Печерський суд Києва визнав екс-прем'єра Тимошенко винною в перевищенні влади і службових повноважень при підписанні газових контрактів у 2009 році і засудив її до позбавлення волі строком на сім років.  

Інф. РБК-Україна з посиланням на газету Сегодня 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh