Анатолій Гриценко назвав Ющенка головною проблемою "Нашої України".  ...За словами Гриценка, в нього багато друзів у "Нашій Україні", і йому зрозуміло - доки там буде Ющенко, все буде помножуватися на нуль.
Віктор Ющенко У партії "Наша Україна" немає перспектив, поки в її складі екс-президент Віктор Ющенко. Про це заявив лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко в ефірі одного з українських телеканалів.

За його словами, для партії "Наша Україна" "краще якби вона якось вирішила питання №1 для себе: Ющенко Віктор Андрійович".

"В мене там (в "Нашій Україні" – ред.) багато друзів і знайомих, і доки там буде Ющенко, все буде помножуватися на нуль", - заявив він.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що екс-президент Віктор Ющенко не піде на парламентські вибори за партійним списком "Нашої України".

Як повідомив голова Центрального виконавчого комітету партії Сергій Бондарчук, на політичній раді "Нашої України" 8 липня було ухвалене рішення про те, що члени партії, які протягом 2005-2010 років обіймали керівні посади в органах виконавчої влади, не можуть бути обрані за партійними списками.

Наприкінці червня Ющенко заявляв, що вивчає можливість балотування у депутати Верховної ради на виборах в 2012 році.

 tsn.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh