altГриценко: Межигір’я – це музей корупції
Гараж на 70 автівок, величезна гавань для кораблів, площадки для гелікоптерів, люстри, позолочена сантехніка, двері та вікна по 40-70 тисяч доларів, заборонена для польотів величезна зона над резиденцією президента, аби приховати усі його багатства вартістю близько 300 мільйонів доларів – усе це, згідно журналістських розслідувань, належить одній людині, котра за позаминулий рік не задекларувала наявність жодного автомобіля. Таку думку в ефірі програми «Прямим текстом» на телеканалі «Zik» висловив стосовно Межигір’я Януковича голова партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.
Він вважає, що резиденція Межигір’я – музей корупції, справжня афера.

«Такого немає у жодній з країн Європи. Канцлер Німеччини Ангела Меркель, приміром, до приходу у владу жила у власній невеликій квартирі, там само живе зараз і, напевно, житиме й після того, як піде з політики. Так само ніхто з європейських лідерів не чіпляється за державні дачі, маючи при цьому задекларовані величезні апартаменти, будинки тощо», - розповів Гриценко.

На думку голови «Громадянської позиції», така ситуація в Україні склалася через скасування прийнятого 2009 року антикорупційного пакету законів, серед яких була вимога не лише державним чиновникам усіх рівнів, а й членам їхніх родин декларувати свої статки і витрати.

«Ні Янукович, ні ті люди, котрі оформляли до нього Межигір’я, не є Нобелівськими лауреатами. Тому зрозуміло, за рахунок кого і чого вони сьогодні швидко стають мільйонерами. Саме тому команда Януковича і прийняла новий антикорупційний закон, звідки вилучила вимогу декларувати статки і витрати членів родин державних чиновників. Замість цього вони написали вимогу декларувати доходи тим членам родини, які живуть з батьками. Це означає, що президент, прем’єр, міністри за деклараціями офіційно будуть бідними, а їхні сини натомість ставатимуть мільярдерами, адже вже не живуть з батьками, а тому і не повинні декларувати статки», - підкреслив Гриценко.

Він також вкотре попередив чинну владну команду, що відповідальність має прізвища, а тому усі незаконно отримані маєтки та рахунки в банках за іншої влади команді нинішнього президента потрібно буде повернути. Інакше – їх чекатиме та ж сама доля, що і Мубарака або Каддафі.

Відеозапис програми дивіться тут.

grytsenko.com.ua 
 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh