ОСТОРОГА ГОЛОСУ ПАТРІОТИЧНИХ УКРАЇНЦІВ
Дорогі брати і сестри, це є остатна передвиборча осторога для вас.
Відкрийте очі й гляньте кругом себе, як путінські сили окружили нас двома фронтами. Зовнішнім, на землі, в небисах і на морі та внутрішним, брехливою пропагандою дезорієнтації, щоб просунути свого коміка у президенти та окупувати Україну.
 
  Тепер тільки треба вірити у чудо, що у День Христового Воскресіння 21 квітня, не пляново, також відбудуться переможні вибори Президента. Що Господь прсвітить народ силою волі так, як чудом 24 серпня, коли поновив волю нашої нації а другим чудом, коли виборчим процесом збереже націю від можливого вікового поневолення. Господь не наказує, але так, як у Біблії дає вибір двох талантів, хто використає його, то нагороджує, а хто закопає у землю, то сам себе і своїх нащаlків - покарає.
 
  Вибір між двома кандидатами є ясний: великі й корисні досягнення Порошенка претимнили, хоч не великі, але не мудрі рішення, які тепер болючо добралися до його свідомості й він просить дати йому другу можливість, щоб виконати до найвижчої міри наложені обов'язки на Президента.
 
  Більшість голосів за Зеленського має вияснення: перше то є впливи олігарха Коломойського, як покарання Порошенка за втрату його банку Праватбанк, що уміло використала московська пропаганда, збільшуючи і поширючи всі неґативи Порошенка.
 
   В цій ситуації кандидат Зеленський попав, як риба у гарячу воду, що без холодної води перестане дихати. Він свідомий того,що він не знає то, що повинин знати, тому жартами та смішками збуває серйозні юридичні питання. Господь наділив його забавляти людей та жартами насміхатися з терплячого народу. Тому, щоб не стратити увагу людей, як сміхотвора, він також жартом повинен публично заявити, що й жарти мають свій кінець, коли серйозно треба рішати долю нації та ще і у воєнному часі, він зрічеться з кандидата на президента в користь Порошенка. Якщо він  цьоuо не зробить, тоді весь народ мусить задемонструвати свою мудрість і віддати голоси за чинного президента Порошенка. Тому ми закликаємо і просимо увесь наш електорат, що маємо вибір без вибору - тільки один кандидат на Президента Петро Порошенко.
 
Боже нам допоможи!!!
 
Центр Голосу патріотичних українців (США)
для порталу "Воля народу"

Коментарі

 

Коментарі  

 
+2 #2 Varnak 16.04.2019 14:23
Ми ж не самогубці?
Mason Lemberg
15.04.2019

Порошенко не провів АТО за тижні, не зміг виграти війну у найшвидші терміни, тому давай оберемо Головнокомандув ачем людину, яка готова падати на коліна перед агресором, сходитися десь посередині.

Порошенко звільнив багато міст і сіл, але чомусь він винуватий в Іловайській трагедії, тому давайте оберемо Головнокомандув ачем людину, яка ржала, коли відбувалися ці події, і косила від армії.

Порошенко винуватий в тому, що Україна не позбулася олігархів, тому давайте оберемо маріонетку одного з найгидкіших олігархів, яка заробляє на життя корпоративами для олігархів.

Порошенко винуватий в тому, що кумов’я, друзі в оточенні, тому давайте оберемо людину, штаби якої очолюють кумов’я, фінансують друзі (офіційну частину), і яка переписала свій російський бізнес на друга.

Порошенко винуватий в корупції, тому давайте оберемо маріонетку, яка від імені свого штабу засилає в НАБУ домовлятися особистого юриста олігарха.

Кажуть, що Порошенко краде, наживається на війні (кажуть, бо ніхто приклади не навів), тому давайте оберемо маріонетку олігарха, який вкрав в 20 мільйонів українців 5 мільярдів баксів з Привату, частину з яких перерахували на офшорні рахунки маріонетки.

Порошенко винуватий в тому, що Україна вивозила своє вугілля з Донбасу, бо це торгівля на крові, тому давайте оберемо людину, яка обіцяє за рахунок наших податків платити пенсії на окупованих територіях без будь-якого контролю фінансування.

Порошенко винуватий в тому, що в нього є легальний бізнес, який платить податки, тому давайте оберемо людину яка бере налом за корпоративи і ховає бабло в офшорах.

Порошенко винуватий в тому, що пізно закрив цукеркову фабрику в росії, тому давайте оберемо людину, якій російський уряд з казни платив за виробництво пропагандистськ ого кіно.

Порошенко недостатньо зробив, не такі реформи, ми не живемо як в Європі, тому давайте оберемо людину, яка не має програми, нічого не обіцяє, нічого не гарантує, яка відмовляється дебатувати і яка абсолютно непрофесійна.

Порошенко не достатній патріот, тому давайте оберемо людину, яка не може розмовляти державною мовою, зробимо вибір, до якого закликають Жириновський, Портнов, Азаров, Кісєльов, Губарєв.

Ви можете не любити Порошенка.
Але вищенаведене – це логіка самогубця.

https://tverezo.info/post/93936
Цитувати
 
 
+2 #1 Varnak 16.04.2019 12:47
Николай Ильинов. Последебатское…
15.04.2019

После сегодняшних «дебатов», я думаю, что у кандидата Зе остался только один вариант сохранить свое лицо – это 22 апреля, независимо от результатов голосования, обратиться к народу:

«Шановні українці! Дорогие мои хохлы! С самого начала я решил вести президентскую компанию так, как не должен вести нормальный политик. То есть я сразу замахнулся на высший пост в стране, не имея НИКАКОГО опыта, НИКАКОЙ программы, НИКАКОЙ команды, и при этом имея бизнес в России и компании, работающие через оффшоры, то есть все то, что имеет действующая власть, которую мы ненавидим. Однако, несмотря на это, рейтинг мой стремительно рос. Поэтому мы с командой решили усложнить задачу. Я начал нести всякую ересь типа «экономических вдуваний», «трясения груш», «6% налогов для ФОПов», а в своем популизме переплюнул даже Тимошенко и Каплина, предложив зарплаты учителям в $4000. Но это не смущало никого из моих избирателей и никак не отразилось на моем рейтинге.

Более того, первый тур выборов показал, что народ «хавает всякую хрень», поэтому мы решили немного изменить риторику для ухудшения моего имиджа. Моя команда запустила мульку, что я наркоман, и для того, чтобы усилить сомнения в том, что это не так, мы решили сдать анализы в клинике российского бизнес-партнера, а принимал анализы один из актеров нашего сериала «Сваты». Ну конечно же, мы понимали, что журналисты это «прохавают», на это и был сделан расчет, и для большей убедительности мы еще сделали вид, что анализы сфальсифицирова ны. Более того, чтобы вообще убить мой имидж окончательно, наша креативная команда приняла решение не принимать участие в сдаче анализов для VADA. Нам казалось, что это уже вообще нижнее дно. Более того, мы подговорили Владимира Кличко, чтобы он конкретно вам намекнул, что отказ от сдачи анализов приравнивается к дисквалификации . Но в нашем случае почему-то это не срабатывало!!!

Мы были в отчаянии – любого другого политика за все, что я сделал за эти три месяца, уже бы списали на свалку истории, но только не меня, как оказалось. У нас действительно был риск выигрыша выборов. Тогда мы обратились к человеку-Бигусу, который может угробить имидж кому угодно, и попросили его сделать расследование, в котором конкретно сказать, что я – марионетка Коломойского, потому что ни охранник Коломойского, ни автомобиль Коломойского, ни даже то, что я буквально прописался на канале «1+1», не могло убедить людей думать как-то иначе. Вдобавок к расследованию Бигуса Коломойский заявил, что он собирается забрать у Украины сумму в 2 млрд долларов США! ВНИМАНИЕ, мы уже без всяких намеков сказали украинцам, что разденем их на сумму в 216 раз большую, чем украли Свинарчуки, но и это на избирателя практически никак не действовало!!!

Неужели Вы думаете, что я, человек, который 20 лет провел на сцене, действительно испугался дебатов? Да я просто делал всё, чтобы показать Вам, каким ни в коем случае не должен быть Президент страны, тем более воюющей страны!!! Я Вам еще в 2016 году говорил, что если я пойду баллотироваться в Президенты Украины, то не голосуйте за меня, потому что человек – это не йогурт!!! Но Вы послушали, посмеялись и все-равно проголосовали! Более того, вы «посрались» с другой, более разумной частью украинцев, которые Вас убеждали, что нельзя голосовать за картинку! Итак, поздравляю вас украинцы – NN% из вас просто бараны, и я вам это доказал!!!»

Зеленский заканчивает свою речь, охреневшие зелеботы недоуменно стоят возле экранов!

После этого случая Зеленский попадает в книгу рекордов Гиннеса за организацию самого массового психоза в истории и уезжает в мировое турне с программой «Как за 3 месяца убедить 45 миллионную страну поверить в то, чего нет». Эксклюзивные права на трансляцию его выступлений имеет канал «1+1».

Порошенко продолжает управлять страной следующие 5 лет, и по итогам 2019 года Украина показывает новый рекорд по росту ВВП и новый рекорд по снижению темпов коррупции, а к окончанию второго президентского срока Украина становится полноправным членом НАТО и ЕС!

https://tverezo.info/post/93939
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити