Українці найбільше довіряють Тимошенко і "Батьківщині", - соціологічне опитування групи "Рейтинг"
Юлія Тимошенко та її партія "Батьківщина" посідають перші місця в електоральних симпатіях українців.
Про це свідчать результати серпневого соціологічного опитування групи "Рейтинг", презентовані сьогодні на прес-конференції в Києві.
Згідно з результатами опитування, якби вибори Верховної Ради відбувалися найближчим часом, то третина опитаних однозначно взяли б в них участь, а в парламент потрапили б шість партій:
"Батьківщина" (18,3% - серед тих, хто має намір голосувати і визначився з вибором),
"Опозиційний блок" (12,6%),
"Самопоміч" (11,0%),
Радикальна партія Олега Ляшка (11,0%),
Блок Петра Порошенка "Солідарність" (9,1%),
"Свобода" (5,6%).

Крім того, за результатами опитування, якби вибори президента України відбувалися найближчим часом, то третина опитаних однозначно взяли б в них участь. Серед тих, хто має намір голосувати і визначився з вибором, Ю.Тимошенко підтримали б 17,7%, Ю.Бойка – 11,5%, П.Порошенка – 10,7%, О.Ляшка – 9,8%, А.Садового – 8,9%, А.Гриценка – 7,5%, Н.Савченко – 5,6%, О.Тягнибока – 4,3%. Більше 2% віддали б свої голоси за Д.Яроша та С.Тігіпка.

Соціологічна група зазначає, що протягом 2016 року рейтинг Порошенка зменшився вдвічі (з 23 до 11%), зросла підтримка Тимошенко з 13 до 18% та Ляшка з 8 до 10%.

Також варто додати, що, згідно з дослідження, за останні два місяці рейтинг Надії Савченко зменшився з 10 до 6%, натомість зріс рейтинг Юлії Тимошенко (з 15 до 18%).

Аудиторія: населення України від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Особисте формалізоване інтерв'ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%. Терміни проведення дослідження: 18-23 серпня 2016 р.

Інф.: gazeta.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #1 Varnak 01.09.2016 09:09
Тимошенко пов’язана з Кремлем.
Розмова з Тарасом Чорноволом, народним депутатом України ІІІ-VІ скликань

- У документах, які Віктор Янукович не встиг знищити під час втечі з Межигір’я, знайдено архів переговорів 2009 року про створення широкої коаліції між ним та Ю. Тимошенко. Із документів випливає, що Віктор Федорович та Юлія Володимирівна хотіли поділити владу на 20 років, аж до 2029-го. Вони домовилися, що почергово будуть президентами й прем’єрами по 10 років кожен. В інтерв’ю оbozrevatel.com колишній народний депутат України Тарас Чорновіл розповів про додаткові подробиці змови Ю. Тимошенко з В. Януковичем 2009 року.
Янукович не любив складні документи, його цікавила матчастина
— Згаданий документ я бачив іще тоді, 2009 року, — розповідає Тарас Чорновіл. Об’єднавчі процеси БЮТ і Партії регіонів розпочалися ще 2008-го, і я, каюся, був прихильником об?єднання цих двох політсил, щоправда, на дещо інших засадах: не йшлося про поділ усіх посад, була лише одна мета — заблокувати «клятого Ющенка» та почати шукати порозуміння, щоб перестати розколювати країну.
Улітку 2008-го року я оголосив про свій вихід з ПР, і 2 вересня В. Янукович особисто запросив мене в Межигір’я, щоб утримати від виходу з фракції. Коли ми вже почали прощатися, приїхав Рінат Ахметов, і, наскільки я розумію, вони обговорювали об’єднання з Юлією Тимошенко. Р. Ахметов був одним із головних ініціаторів цього альянсу.
Наприкінці вересня силами Сергія Льовочкіна об’єднання з Юлею Володимирівною було зірвано. Та Віктор Янукович недовго пробув на позиціях С. Льовочкіна, і 2009 року переговори відновили.
— Ви брали в них безпосередню участь?
— Ні, на той момент я вже вийшов із ПР, проте мені на очі потрапив сам документ. Андрій Клюєв дуже хотів, щоб я повернувся в партію. Ці рухи перманентно тривали до кінця квітня 2009 року, коли мені перетелефонувал и з приймальні А. Клюєва, повідомивши, що до мене підійде людина, дасть прочитати документ, і я все зрозумію.
— Але ж Юлія Тимошенко заявила, що ніяких угод з Віктором Януковичем не готувала…
— Цей документ на 100% розробляла Юлія Володимирівна, це її стиль, її документ: видають оті нюанси про тотальний розподіл посад, «деребанить все — врагам не давать ничего». Ще одне свідчення, що так званий «пакт про ширку» від 2009 року — це документ, який підготувала сама Ю. Тимошенко. У ньому є багато преамбул, численні пояснення, на які В. Янукович ніколи не зважав, адже його завжди цікавила матеріальна частина.
Нагадаю, як готували домовленості «про ширку» 2008-2009 рр. Іще 2008 року СБУ засікла розмову Юлії Володимирівни з Андрієм Клюєвим, правою рукою Віктора Януковича. Вони були на яхті, яка не причалила до Сардинії (Італія), але їхні телефонні апарати потрапили в зону дії вишок мобільного зв’язку цього острова. Тому есбеушники вирішили, що зустріч відбувалася саме на суходолі, а Ю. Тимошенко публічно заявляла, що на Сардинії тоді не була. СБУ також засікла, що до переговорів підключався Нестор Шуфрич, яхта Ахметова підпливала до них. Цілісного документу політики тоді не підготували, напрацьовано було лише окремі пункти.
— Що об’єднувало публічних антагоністів?
— По-перше, Юлія Володимирівна хотіла позбутися Віктора Ющенка, який тоді був ворогом номер один для неї. І в цьому протистоянні вона була готова будь з ким домовлятися. По-друге, через В. Ющенка в неї розвалювалася більшість, і вона ризикувала втратити прем’єрську посаду й владу.
Її історія взаємин з В. Януковичем і бажання об’єднатися мають довший шлейф, ніж ми думаємо. У вересні 2005 року я особисто був свідком, як Юлія Володимирівна двічі приїжджала в штаб регіоналів у «Зоряний», один з разів — із колишнім «завгоспом Кучми» й «директором парламенту» Олександром Волковим. Щоразу вона ходила до Віктора Януковича, вела довгі переговори з ним. В. Янукович тоді ще вихвалявся, що Ю. Тимошенко запропонувала серйозні речі, «але ми поведемося дещо інакше». Тоді було обіцяно все: і «ширку», і поділ посад, й імпічмент Ющенкові. Але через декілька днів президент Віктор Ющенко й опозиціонер Віктор Янукович підписали меморандум про взаєморозуміння , як кажуть у парламентській курилці, він її тупо киданув. Не вперше й не востаннє, але Юлія Володимирівна щоразу наївно йшла на ці переговори, бо зажди була зацікавлена в «ширці». Значно більше, ніж В. Янукович.
«Не можу зрозуміти, Добкін — техкандидат від Путіна чи Тимошенко»
— Ви згадали про тривалу історію взаємин між Ю. Тимошенко та Р. Ахметовим. На Вашу думку, нині ці стосунки тривають?
— Ну, звісно. Наприклад, я абсолютно не сумніваюся, що кандидат від ПР Михайло Добкін є технічним, і його висувають з абсолютно технологічною метою. Щоправда, я не можу зрозуміти, він — технічний кандидат від Путіна чи Тимошенко. Бо тут, насамперед, треба зрозуміти, наскільки самостійна Юлія Володимирівна. Те, що вона з Путіним пов’язана, зрозуміло, мені здається, всім. Це треба пояснювати лише якимсь відчайдушним її прихильникам, для яких Ю. Тимошенко — абсолютна святість.
— Назвіть якийсь аргумент на підтвердження такої залежності Юлії Тимошенко.
— Почну з того, що в Юлії Володимирівни такі поняття, як «вороги», «друзі» тощо, значення не мали, роль відігравала результативніст ь для її влади. А тепер згадаймо її друге прем’єрство: історія цих взаємин була дуже чіткою. Це були найкращі товариські стосунки, і Владімір Путін не з усіма дозволяв собі такі жарти, як при Ю. Тимошенко. Пригадуєте, як В. Путін обізвав В. Ющенка «мазуриком», і Юлія Володимирівна разом з ним хіхікала над українським президентом, хай яким він був?
Друге. Ю. Тимошенко фактично підтримала військову агресію Владіміра Путіна в Грузію, зокрема в Південну Осетію та Абхазію. Її фракція категорично зривала голосування парламенту за засудження дій російського президента. Крім того, В. Ющенко хотів зробити екстравагантний крок і заблокувати українськими кораблями вихід кораблів ЧФ з Севастополя, щоб ті не могли піти на Поті, стріляти в мирних громадян. Юлія Володимирівна тоді вдалася до всіх можливих та неможливих кроків, щоб не допустити реалізації ідеї президента України.
Наступна історія: коли Віктор Ющенко зустрічався із Саакашвілі, то Юлія Тимошенко — з В. Путіним. І вони обоє хіхікали над Саакашвілі. Як сказав мені пізніше Андрій Шкіль, оті три «хі-хі» вартували їй трьох відсотків на президентських виборах. Галичина цього не пробачила, галичани гуділи, і якби не протистояння Тимошенко —– Янукович, вона не набрала б такої кількості голосів. Але навіть при цьому всьому був дуже високий рівень «противсіхів», більшість яких теж становив потенційний електорат Юлії Володимирівни.
Четверте — газові домовленості. Без коментарів…
П’яте. Сам факт, що Ю. Тимошенко співпрацювала з В. Медведчуком, уже ні в кого сумнівів не викликає. Пригадую, як росіяни відбілювали Юлію Володимирівну після її посадки. На одному з ток-шоу на російському телеканалі регіонал Болдирєв намагався заїкнутися, що «Юлю правильно посадили», то присутні в студії «єдинороси» його буквально затоптали. Партію регіонів нещадно мочили, а Віктора Януковича назвали «последней сволочью». Також Владімір Путін кілька разів особисто звертався до української влади з вимогою звільнити свого партнера по газових угодах. Іще Ю. Тимошенко на прем’єрській посаді де-факто заблокувала інтеграцію з НАТО.
— Ви не припускаєте, що помиляєтеся щодо Юлії Тимошенко, і виборці проголосують інакше?
— Юлія Володимирівна живе в домайданівськом у періоді. Вона не розуміє, що нині люди більше цінують чесність, аніж театральність. Вони більше повірять політику, який відверто розповідає про свої капітали, ніж Ю. Тимошенко, яка в дорогому одязі демонструє порожню декларацію. Вона постійно творить образ бідної Попелюшки, сподіваючись, що подобається виборцю. І при цьому не розуміє, що українці вже добре знають про її газове минуле.
Нещодавно журналіст Вахтанг Кіпіані написав чудову фразу: «Я нарешті зрозумів, чому мені ота вся Юлина компанія так не подобається, чому не можу терпіти Пашинського, її, Турчинова. Та тому що вони не є творцями, вони нічого не створювали, вони — бариги, торгаші. Юля конвертувала контакти, посади, впливи в реальні гроші. Жодні її статки не можуть бути підтверджені, і чіткого бізнесу в неї немає, яким можна було б легалізувати «нормальну» декларацію. Вона ж не може офіційно задекларувати, що її бізнес — це партія «Батьківщина».
У владі є чимало олігархів. Але більшість з них використовує владу для підвищення рентабельності власного бізнесу. Тоді як Ю. Тимошенко заробляє гроші на самій владі. Це гірше за олігархію.

Розмовляв Григорій Валер’янів
http://vk.com/yushchenko_tak?w=wall-12732015_12920
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити