Ніде, ніколи, ніякій владі ще не вдавалося перемогти власний народ! - Володимир Пилипчук
Відомий український політик, науковець, громадський діяч Володимир Пилипчук звертається до Президента України Петра Порошенка з розгорнутим гостро-критичним публічним посланням. Пропонуємо вашій увазі наступний розділ цього послання, в якому автор аналізує провали головнокомандування у проведенні АТО і закликає владу закрити внутрішній фронт проти законних інтересів українського народу.

                                                Публічне послання
                       Президенту України пану Порошенку П.О.

                                                   
(продовження)

Публікація попереднього розділу послання тут

Війна

 "Три месяца я отвожу, чтобы отношения с Россией были нормализованы", "Мы с Путиным хорошо друг друга знаем. Я надеюсь, что в ходе первой встречи будут достигнуты результаты. Мы будем очень внимательно готовиться, подготовим документы, мы не будем просто трясти друг другу руки", - сказал Порошенко. Будущий президент уверен, что без нормальных отношений с Россией "граждане Украины не смогут чувствовать себя в безопасности".
 Пане президенте, так у нас АТО, чи війна? Якщо АТО, то чому мобілізація, а якщо війна, то чому не створена Ставка Верховного Головнокомандувача, і де щоденна Ваша праця в ній? Ухиляєтеся від обов’язків? То мобілізованих, які не явилися до військкомату судять, а Ви чомусь досі на свободі?  Через те й не люструєте суддів і не пропонуєте оновлення судів такими кадрами, для яких – закон однин на всіх? Чи Вам ніколи за власним бізнесом "проштовхувати люстрацію суддів" і внести на розгляд парламенту Закон про імпічмент президента? Розумію – якось немає бажання, так і часу – бізнес треба вести… Між іншим, а як там процес відділення бізнесу від влади? Чи РОШЕН, Ленінська кузня, і СЄВМОРЗАВОД, що ремонтує кораблі агресора в Криму – проти?

 А як Вам у період війни з росією так ловко вдається на території росії, в російських судах вигравати процеси у самої влади росії по зняттю арештів з активів Липецької фабрики РОШЕН? У час, коли Ви з Путіним позиціонуєте себе як закляті вороги? А чому ж у тих же російських судах не вдається Вашій команді виграти суди по Савченко і Сєнцову? Правда, воно якось дивно – одні суди вигравати в росії Вам особисто вдається, а інші, з очевидною правотою наших громадян, – ні?! Поділіться секретом…

 Ви добилися, щоб законодавчо надали РНБО надзвичайні повноваження по координуванню взаємодії всіх відомств і структур задля забезпечення перемоги. Чому немає координації дій хоча б в управлінні військами? Чому не розробляється стратегія і тактика ведення війни, бо та що була розроблена Вами в РНБО і ГенШтабом і вживалася на полі бою, вже завершилася в Дебальцево. Чи посада Турчинова і підсилення його повноважень має реалізуватися у всій красі при координації дій військовиків і силовиків не випадок розстрілу й голодних бунтів?

  За півтора роки війни мали б бути впроваджені стандарти НАТО, що забезпечило б НАТівську боєздатність наших військ, що наблизило б нас до вступу в НАТО. І виникає багато ЧОМУ, але основне «чому» - чому не впроваджені стандарти НАТО:
- Пане Президент, Ви ж були Головою РНБО, чому повний ступор у справах РНБО?
- Чому генерали опанували лишень ватними стандартами – грабувати бюджет, підставляти, гробити бійців, і брехати, що вони самі в цьому винуваті?
- На рівні РНБО - Чому не розроблена і не реалізована Стратегія взаємодії України з НАТО? Чому протягом півтора року ведення війни з росією у військовій доктрині потенційним ворогом і агресором лишається Захід, а не росія? Чому досі немає затвердженого документу нової доктрини в якому  була б виправленою ця історична і політична помилка?
- Де стандарти НАТО на рівні генералітету в Генштабі - в стратегії, тактиці, управлінні військами і родами військ, звязком, розвідкою і контррозвідкою, медициною війни, ешелонуванням ресурсів і їх логістикою?
- На рівні офіцерів – де стандарти НАТО у тактиці і технічному оснащенні підрозділів задля їх гарантованої  взаємодії (по вертикалі і горизонталі)? Чому півтора роки немає захищеного, постійного і надійного зв’язку в командирів підрозділів?
- На рівні солдата – де стандарти НАТО в його виучці і нормальному забезпеченні зброєю, засобами захисту, харчуванням і обмундируванням?

 Оскільки, такий системний підхід нинішнім  генералам - "командирам війни " виявився не під’йомним, то розпочинати реформи слід із їх майже поголовної заміни. Більшість з них "ремонту" і перестандартизації  вже не підлягають - совок і вата.  і це вони «довели» результатами  поразок, брехні і  занадто  розтягненого в часі носіння папах і лампасів та будівництва власних котеджів... Якщо за  півтора роки ведення війни з вищепереліченого генералами не зроблено НІЧОГО, то чому цього всього не було впроваджено, не зорганізовано Вами і Вашим РНБО?

Не буду зупинятися на спланованому каскаді поразок наших військ, на бездарності і зрадливості людців, чиї підштаники в лампасах, бо Інтернет про них кишить. Мене, як і мільйони інших громадян, цікавить лише одне питання - чому Ви тримаєте їх на посадах? Чому Ви їх нагороджуєте, а не віддаєте до суду? Невже Вам вигідні наші військові поразки, загибель і каліцтво наших воїнів, осиротіння сімей? Тоді Україні стає невигідним такий Президент!

 Чому наші бійці виставлені як живі мішені в тирі і у випадку їх обстрілів вимушені  довго і нудно випрошувати в центрі АТО право на вогонь у відповідь?
  А чому, пане Петре, Ви  як обіцяли в 2014 році, але так і не «притягли до відповідальності»  винних за «позаблоковий статус» України? Бо це не сподобається Путіну?

 Ви Верховний Головнокомандувач, і коли їдете на організовані Вам зустрічі з бійцями, то чомусь  одягаєте військовий однострій, підкреслюючи надписом на шевроні «хто є хто», Коли ж повертаєтеся до Києва в цивільному костюмі, то зразу ж забуваєте, що маєте щоденно працювати з Генштабом для «кування» перемоги, бо її відсутність на всіх «фронтах» і так контрастно очевидна, але  свідчить що над її забезпеченням Ви не працюєте, а працюючи – недопрацьовуєте, бо кругом одні поразки. Так, Ви Головнокомандувач чи ні? Чи по парних числах – Головнокомандувач, а по непарних – бізнесмен, бо ні на засіданнях Уряду, ні ГенШтабу Вас щось не видно… Ви Верховний Головнокомандувач весільний  чи опереточний? Ви якось визначтеся, хто Ви. «Або хрестик зніміть, або  ****** підтягніть». Бо це не просто лайдакувате ухиляння від виконання обов’язків Верховного Головнокомандувача, це саботаж оборони країни!

 За що і чому Турчинов став головою РНБО? Він що - бойовий генерал, на рахунку якого десятки виграних битв на театрах військових дій (звичайно - окрім Вашого обрання президентом) чи військовий стратег, що замінює собою цілу військову Академію, чи тому з менталітетом попа (пастора - «не вбий», «вдарили по лівій - підстав праву»), здатний без опору здати країну ворогові? Чи за те, що вже здав Крим без єдиного пострілу і не придушив в зародку сепаратизм і цивільні та  військові розрізнені бунти  в Донбасі?

 Про Ізваринський котел вже потихеньку забуваєте, розслідування по трагедії ІЛ-76 - як мокре горить. Винних патронуєте, нагороджуєте і підвищуєте.
 Про Муженка і говорити немає бажання – лише ввійдіть в Інтернет…. все узнаєте. Ваш Муженко, за Вашої ж мовчазної згоди, вину за Іловайську трагедію намагається перекласти на загиблих, скалічених і наших  бійців, які вижили. А Ви – ніби в рот золотого піску набрали…
Чому не захистили Дебальцево, бо воно за транспортим значенням для москви і ЛуганДонії таке ж, як і Мелітополь? А коли приймали рішення «про планову здачу» чи стратегічне  «вирівнювання лінії фронту», то чому такі масштабні втрати живої сили й техніки? Так було заплановано? Чому доповідали, що залізничне полотно підірване і на його відновлення знадобиться не менше року, а виявилося, що вистачило й місяця косметичного ремонту, щоб москва сповна могла користатися Дебальцівським залізничним вузлом?
По Дебальцевому  Муженко разом з Вами, заявляє, що то був несамовитий успіх…«Но разговоры о том, что там осталась большая часть техники, тем более исправной, - это разговоры. Документального подтверждения нет", - сообщил Муженко.
Що сказати Муженку на його аргументи – Нехай до "Наполеона" в палату № 6 запишеться - буде його колегою - "маршалом Суворовим". Або нехай візьме довідку в Захарченка, П'ятницього і Шойгу, що  кинута Муженком техніка і новенький, навіть не розпакований з целофану комплект американського контрартилерійського радару, які попали в руки ворога... були НЕсправними…  А коли контрбатарейні радари були не розпаковані, то це означає що навіть і не збиралися подавляти ворожу артилерію і міномети при його наступі на Дебальцево…тобто, насправді - зіграли з ворогом у піддавки. Тепер в Муженка буде привід запропонувати мені, щоб я взяв довідку в Шойгу по кількості підірваних залізничних мостів, стрілкових переведень, знищених тепловозів, електровозів, вагонів і залізничного полотна, чи чому вони, гади, відновили залізничний вузол за місяць, а не так як мали - за рік.

А які результати брехливої заяви  Президента про те, що Донецький Аеропорт ніколи не буде зданий ворогу українськими військовиками? Чи віддали, бо росії потрібні аеропорти, як проміжні бази для подальшої інтервенції, в т.ч і в Європу? А коли не планували там закріпитися і атакувати Донецьк, то для чого ж тоді вгробили стільки наших бійців?

Чому кремль разом, тобто спільно з Вами (як «Верховним») і з Вашими генерали домагаються виведення наших бійців із Широкіного? По тій же причині, що й Ви закрили свою фабрику в Мелітополі – бо москва і Ахметов «умовили» Вас, що ЛуганДонія без Меолітополя «некомплектна»? Щоб Мелітополь став невід’ємною частиною ЛуганДонії, щоб їй мати морські ворота без українських митників і погранців, щоб Малітополь став фінансовим донором і суттєво укріпив ЛуганДонію економічно?
А Широкіно і Мелітополь захистили від здачі саме добровольчі батальйони, НЕ ВИКОНАВШИ НАКАЗУ генералів ГенШтабу. Бо якби не вони, то генерали штатної армії, разом з Вами його вже здали б ворогу. Бо в Армії відсутнє таке поняття як право на останній бій! Тому добровольці не здаються пачками в полон, а їх офіцери і бійці не переходять на сторону ворога. Ось Вам благородна і реалістична підстава - чому потрібні добровольчі загони і Добровольча Армія, з окремим статусом. - Щоб запобігти ЗРАДІ і ціною власного життя захистити Батьківщину! Захистити в умовах, коли надії на владу і на її військовиків немає, а особливо – коли в добровольців до вас втрачається всяка віра і довіра. І те, що парламент відмовляється розглядати законопроект про Добровольчу Армію, є підтвердженням моїх слів про саботаж владою оборони і зраду владою інтересів країни.

 Чому шкарпетками, одностроями, їжею, військовим обладнанням і досі забезпечують військових  волонтери, а влада видумує їм різні обмеження і чинить брутальні перепони їх благородній місії? Парламент прийняв військовий бюджет за особистою Вашою згодою, за наполяганням Міністра Оборони? «Де гроші, Зін»? Чи бюджет не передбачав, що бійців треба годувати, одягати і взувати? Чому бійці - голодні, поранені - без належної медичної допомоги, а сім’ї загиблих вимушені також воювати  -  за отримання  належної  їм грошової допомоги? Де обіцяна 1 тисяча гривень бійцям на добу?
Чому десять місяців не призначається віце-прем’єр з питань ВПК?

 Одним реченням: - Одні стають інвалідами війни на фронті, а Ви, Ваш «генералітет» і підтримуюча Вас « коаліційна команда любих друзів» - інвалідами совісті в тилу.

 Для організації України в сильний кулак потрібно негайно вирішити внутрішні проблеми і в першу чергу - кадрові проблеми. Я оптиміст, і в кожній труднощі бачу нові можливості для України, Вона Вистоїть, бо сильна Духом, А сильні духом стають успішними  в т.ч. й економічно – підстави для цього є, бо Україна – то Клондайк. Просто слід очистити її владу від лишнього, чи шкідливого, поступити так, як Пігмаліон з брили каменю творив Галатею…. Але, оскільки Ви за уявою мало подібні на Пігмаліона, тому застерігаю - не напутайте знову і не створіть замість Галатеї - чергового Гелетея Іловайського.

А тимчасове припинення канонади на Донбасі і затишшя не слід приписувати ні початку нового навчального року, ні «мінським угодам» ні голосуванню в парламенті за зміни до Конституції… Не обманюйтеся і не обманюйте інших.  Припинення викликано тим,що Путін не хоче їхати  на зустріч з лідерами світу, на  засідання в  ООН на фоні зросту кровопроллиття в Донбасі. Він прагне щоб його сприймали як миротворця. І не бажає, щоб у Штатах його зустрічали мітингами як чергового  кривавого  «каддафі чи хусейна». Побачимо, як будуть "діяти мінські угоди" після його повернення. Не обманюйтеся і не обманюйте, а  ліпше шевеліть  залишками непідсолодженої  частиною  мізків своєї команди.

Війна в Україні має і ВНУТРІШНІЙ ФРОНТ. І відкрили його Ви з підконтольними Вам БПП і «Народними фрАнтами»…, з Яценюками, Гройсманами, Аваковими, прокуратурою і судами…Фронт проти власного народу. Відкрили його в «ширці» з «Опоблоком», бо саме їх «герої» у «внутрішній війні» не лише жодним чином не постраждали, не засуджені, не люстровані -  а при всіх маєтках, банках, яхтах, «вишках», літаках висуваються Вами на керівні посади – щоб спільно і скоординовано «зі всіх стволів одночасно»  вести пальбу по «цинічних бандерах», «нелегітимних збройних формуваннях батальйонів на фронті» і проти тих, кого своїми прожектами реформ поставили на грань фізичного виживання. 
 
А як пояснити, чому представники українськихі патріотичних партій і військові формування, яких Путін називає фашистами, заборонені до в’їзду в росію, визначені там злочинними, а Вашими вустами називаються пропутінськими силами і рукою москви? Цікавий феномен, не правда? Одні і ті ж сили в Україні не подобаються ні Вам, ні Путіну одночасно - двом «ворогам»? То хто ж тоді є «рукою москви», - в кого з москвою спільна точка зору?

Ваша кліка «успішно перемогла» партизанів «Равликів», що наносили збитки ворогу в тилу Лугандонії, «успішно воює» проти  офіційної, державної і бойової структури - «Торнадо», яка стала на перепоні контрабанді в зоні конфлікту з ЛуганДонією, знаходить «гачки» проти формувань «Айдару», «Азову», «Донбасу» і їх бійців, які першими стали на захист Батьківщини. Проти волонтерів, які й досі забезпечують фронт усім необхідним і ні проти жодного регіонала і казнокрада - в своїй команді!!!.  Демонструєте ненависть до патріотів, які бажають очищення і вдосконалення суспільства, до населення, яке виробляє продукцію в тилу, в тилу кує перемогу для фронту, до пенсіонерів, котрі діляться останнім із фронтом.
Хто, Чому і за Що побив Мочанова? Хто пресує майданівців в Одесі й інших містах, Янукович? А чим це не подібне до побиття Ігоря Луценка і Тані Чорновол, до знущання над членами АВТОМАЙДАНУ, до спалених у крематоріях і безслідно зниклих патріотів  Майдану за часів Януковича? Бачте, скільки у Вашій діяльності паралельних векторів з діяльністю Януковича і Путіна…
Чому намагаєтеся заткнути рот і закрити патріотичний телеканал 112.UA? «Вєрной дорогой ідьотє, таваріщі»… Я усвідомлюю, що і моє прізвище не викликає теплих асоціацій у ваших «майстрів заплічних справ» і «рицарів плаща і кинджала».

І якщо "Правий Сектор", "Свобода", ОУН воюють на фронті проти агресії ворога…, то БПП і «народний фрАнт» воюють парламенті, і воюють за зубожіння народу, за здачу територій України Путіну…  Пара «Аваков–Геращенко» валять на "СВОБОДУ", мабуть тому, що вона, на відміну від "Правого Сектору" – не воєнізована. Але "Свобода" воює на фронті, формує батальйони зі своїх членів. А чому не створені  батальйони «народного фронту»? «НАРОДНИЙ Фронт» не дав фронту з ворогом ні одного батальйона, сформованого із членів одноіменної партії!!! Такий він ФРОНТ і такий він народний! Чи такі кадри потрібні лише в тилу, вони всі заброньовані, всі в броні, не люди, а танки… але в тилу…  В тилу не ворога, а у власного народу… з танками.. і «соколами» Авакова… А де батальйон блоку Перта Порошенка, де батальйон «Удару», чи хоча б рота імені Гройсмана? Де, з ким і проти кого воюють «добровольчі»  батальйони, сформовані вашими «солідарними» партіями?

Чому злочин, вчинений безпартійним міліціонером-терористом (31 сераня під Верховоною Радою, - Ред.) приписуєте не його начальнику Авакову, а Свободі? Судити треба Тягнибока, чи зняти з посади Авакова, чи бодай його заступника, який дав пряму команду на здійснення злочину - кидати в мітингувальників димові шашки, чи петарди? Тягнибок такої команди міліціонеру-терористу не давав.  Чи Тягнибок, якого я оцінюю дуже не однозначно, мав, за «посадою і повноваженнями» забезпечити правопорядок і безпеку під Верховною Радою, а не Аваков?

Пане Петре, Ви як новітній Мюнхаузен видали чергову ПУЛЬКУ – що цей миршавий молокосос мав на меті поцілити гранатою у вікна Верховної Ради, в депутатів і журналістів, які за вікнами стояли. А якщо планував попасти, то чому гранату жбурнув лише на третину відстані? А чи відомо Вам, пане Петре, що спортивний рекорд з метання гранати – 72 метри? І щоб попасти у вікно на другому поверсі Верховної Ради, треба щоб цей "миршавой подонок" мав потенцію жбурнути гранату з силою і початковою швидкістю, які  мінімум удвічі більші, ніж на це здатний рекордсмен? (Щоб точка траєкторії польоту прийшлася на вікна другого поверху в приміщенні парламенту).. . Не зайве Вам було б запитати про це в балістиків, перш ніж виступати з черговим «художнім свистом». А Турчинов ще й приплів, що в парламент готувались жбурнути не одну, а шість, чи сім гранат… А чому не арештовані тоді й інші потенційні метальники (якщо вже доведено про сім гранат), бо в того, арештованого міліціонера-терориста в торбі  була лише одна граната і чека без гранати? Чи гранати здатні розмножуватися прямо в торбі шляхом поділу, партеногенезу чи вегетативно? Прямо «Колективна Шахерезада», а не влада…

Вам, Петре, з Вашою «ударно–шоколано-фронтовою» коаліцією досягти перемоги на внутрішньому фронті  проти свого народу не вдасться ніколи! Бо ніде, ніколи, ніякій владі ще не вдавалося перемогти власний народ! Моя Вам рекомендація – закрийте внутрішній фронт, фронт влади проти  законних інтересів українського народу, проти його життєвих потреб, проти патріотів України – Ваших критиків… Ваша нахрапистість відома, тому ліпше спрямуйте її на те, щоб почистити своїх: команду «любих друзів»  від  паразитів, бездарів, від ворогів України, казнокрадів і хабарників, п’ятої колони москви – тоді збережете й для себе якусь надію на ліпшу перспективу.

Продовження ТУТ

Володимир Пилипчук, політик, науковець,
для порталу "Воля народу"

Коментарі

 

Коментарі  

 
+3 #2 Волинь 12.09.2015 15:21
Дуже правильно! на 110 %
Цитувати
 
 
+6 #1 рабинович 11.09.2015 18:49
пилипчук - я вас поддерживаю на 100 % !!!!!!!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити