Російська ідея "Третього Риму" - це оновлена ідея "Третього Рейху", - Володимир Пилипчук
Публікуємо другу частину статті народного депутата України попередніх скликань, професора Володимира Пилипчука (перша чатина тут).
А які ж  СКРЕПИ, що мають цементувати «Русскій мір» по всьому світу?
Скрепами русского міра є:
а) російська мова і культура та вертикаль добровільної та примусової імплементації в неї "іншомовців" як всередині РФ, так і поза її межами;   Добровільна (за межами РФ) та примусова (всередині РФ) асиміляція інших народів через «роботу» РПЦ, Інтернет, кіно, ЗМІ, книговидавництво – «обращєніє іх в пан-руссизм». Ви можете собі уявити, що із 194-х народів і народностей, які проживають в РФ, росіяни, за їх же статистикою, складають більше 80%?!
б) створення вертикалі спільної, навіть не віри чи релігії, а саме ПОЛІТИЧНОЇ церкви – РПЦ і рекрутизація в неї всіх існуючих нині гілок і відгалужень християнства;
в) зомбування і злам спротиву інших народів, запровадження диктату з одного центру в площині «як єдино вірно слід розуміти» історію, події, мораль, демократію, права людини, право, в т.ч. і міжнародне право;
г) створення системи абсолютного знищення іншодумства. Як внутрішнього, так і зовнішнього. Для насадження ідеології «Русскаго міра», задля досягнення мети.

В адептів, носіїв, борців за «Русскій мір» не повинно бути ніяких моральних, етичних і правових обмежень і гальм у використанні форм і методів боротьби і знищенні  інших непокірних націй. Ніяких покарань за порушення цивілізаційних норм представниками «Русскаго міра». Лише стимулювання розбою. Приклади: русскіх футбольних фанів після влаштованих ними побоїщ за кордоном в РФ не карають, а зустрічають як героїв і нагороджують. Яскравим і показовим є  «напуствіє» Путіна перед «створенням Новоросії»: - «…. А наши солдаты впереди себя пустят женщин и детей, и что вы (українці) будете в них стрелять?»
Одночасно, Росія на пострадянському просторі добивається надання русскім культурним, науковим, дослідницьким центрам дипломатичного статусу, сртатусу екстериторіальності. Ці її вимоги в Україні – майже всі задоволені.
В т ой час, як у Москві аналогічні українські установи розгромлені, обшукані і закриті.
д) економічна експансія – скупка активів за кордоном з метою знищення конкурентів, з метою монополізації економіки іноземних держав задля свободи  диктату цін. Підбір на роботу в іноземні підприємства представників «п’ятої колони»… Працюючі мусять реалізовувати ідеологію «Русскаго міра», в т. ч. і мовну. В російських банках в Україні, на роботу (в більшості) набрані активісти «Русскаго міра», які  навідріз відмовляються застосовувати українську мову при обслуговувані україномовних клієнтів.
е) створення і підтримка структур «Русскаго міра» у всіх європейських і американських державах. Підтримка діяльності різних скінхедів, заохочення розбоїв терористів при активному захисті всіх членів цих структур національними засобами та через членів п’ятої колони Москви у судах і правоохоронних органах цих держав. Рекрутування симпатиків Росії до активних функціонерів в осередках «Русскаго міра» в іноземних державах. В Росії діють більше 60-ти організацій расистського, нацистського і фашистського спрямування. Наприклад: «Русское национальное единство», «Национал-социалистическое общество», «Джамаат мувахидов», «Союз славян», «Национал-социалистическая рабочая партия России», «Славянский союз», «Пит Буль», «Формат-18», «Армия воли народа», «Духовно-Родовая Держава Русь», «Русский общенациональный союз», «Кровь и Честь», «Община Коренного Русского народа», «Белый Крест»,  «Мизантропик дивижн» , «Народная Социальная Инициатива», «Благородный Орден Дьявола», « Русский общенациональный союз», «Фронт национал-революционного действия (ФНРД)», «Партия Свободы, Движение Парабеллум», «Чёрная Сотня», «Русский объединённый национальный альянс (РОНА)», Истинное русское национальное единство — ИРНЕ», «Народная национальная партия — ННП», «Национально-державная партия России — НДПР»,  Движение «Александр Баркашов», Русский Фронт Освобождения «Память» — РФО "Память" та інші.
Тому завдання «Русскаго міра» в Росії – завершити  підпорядкування цих організацій єдиному центру. Часто ці організації ніби й не сумісні, наприклад Ваххабіти, ІГІЛ  і Скінхеди, або штурмові антисеміти і сіоністи, але системні важелі впливу дозволяють дії  розрізнених організацій спрямувати в єдине русло.  
Організаційне завдання «Русскага міра» за кордоном – з єдиного центру, з Росії зорганізувати нові і підтримати фінансово і юридично існуючі сепаратистські організації, організації расистського, нацистського і фашистського спрямування і координувати їх роботу в інтересах Росії. Створити мережу структур «Русскаго міра» в кожній іноземній державі. Забезпечувати в іноземних державах координацію дій судів, прокуратур, поліції через членів «Русскаго міра» з метою захисту прав «соотечественников». З метою покарання і залякування патріотів, які вступають у будь-які конфлікти з представниками «Русскаго міра». Посіяти страх невідворотностІ покарання кожного, хто посягне сказати правду про експансіонізм, шовінізм «Русскаго міра», чи «посміє» сперечатися з представником «Рускаго міра», чи образить русского, чи  бодай звинуватить його в неповазі до «аборигенів».  

є)  забезпечення активного проникнення представників «Русскаго міра» у всі гілки, рівні і органи влади, в ЗМІ, в силові структури, в суди, правоохоронні і безпекові органи, в політику, в керівництво громадськими і партійними організаціями як у центрі, так і на місцевому рівні. Творити ґвалт, шум, гам  для того, щоб імітувати масовість проросійських настроїв і залякувати покараннями тих, хто стоїть на патріотичних чи антиросійських  позиціях;
ж) проводити спецоперації з дискредитації, викрадення і знищення небезпечних для Росії діячів іноземних держав. Дуже часто – на їх власних  територіях;
з) ідеологічна експансія. Ведення агітації, пропагандистської та контрпропагандистської роботи, мета якої – плодити маси незадоволених власною державою, патріотичними політиками, і забезпечувати захоплення Росією, і всім російським, її успіхами, її ідеологією.
Ідеологічні диверсії. Окрім штатної ідеологічної і розвідувальної роботи посольств - заволодіння авторитетними закордонними ЗМІ для здійснення пропаганди «цінностей» «Русскаго міра». Підкуп журналістів впливових зарубіжних ЗМІ, коментаторів, публіцистів, «радників» у держструктурах, лобістів інтересів Росії в парламентах і керівництві держав, у спецслужбах для здійснення піар-компаній «Русскаго міра», політиків, що підтримують ідеї «Русскаго міра», різні види допомоги їм на виборах. Очорнювання і дискредитація політиків – противників «Русскаго міра» та ін. Створення  мережі осередків ідеологічної диверсійної роботи під виглядом «культурних і дослідницьких центрів», осередків співпраці з русскою діаспорою, співвітчизниками. Організація російських виставок, розповсюдження специфічної спрямованості російських книг, журналів, кінофільмів, музики… а особливо – для молоді іноземних держав. Особлива роль приділяється РПЦ по закабаленню душ іноземних громадян на основі політико-релігійної системи зомбування. Мета – завоювання душ, і насадження  симпатій до Росії і антипатій, відрази до всього місцевого, національного, державного.
и) і нарешті – недвозначна погроза агресією. Погрози застосування військової сили тим країнам де зазнають утисків її громадяни - «соотєчєствєннікі»:
"Ми повинні захищати своїх людей, своє громадянство, свою історію і культуру. І скажу таку, може, дещо пафосну річ, але вона, мені здається, дуже важлива: я хочу, щоб ви, як і всі інші громадяни нашої країни, відчували кожну хвилину, що за вами стоїть Російська Федерація - країна, яка не залишала і не залишить вас, як це було і в Південній Осетії, і в Криму" – пригрозив Прем’єр  РФ Мєдвєдєв.
Тепер держіться, Америки з Європами! Мєдвєдєв буде вас бомбити….

Таким чином, завдання «Русского міра» за задумом Кремля має  бути вищим і ширшим національних і державних кордонів, релігійних і політичних систем  чи громад. Вищим від міжнародних правил, укладених договорів і взятих росією на себе зобов’язань. Завдання «Русскаго міра» – диктувати свою волю, тобто одних поневолювати, а інших - підкорювати, зацікавлювати, підкуплювати, шантажувати. Це особливо стосується керівництва  іноземних держав. Мета - забезпечення російського контролю над світом і світовими  процесами, примушування інших  народів і держав до покори росіянам і всьому російському. «Русскій мір» – це зверхність, надмірність, цинізм по відношенню до інших народів і інших культур. Це боротьба за колоніалізацію сусідів і створення нової імперії – т.зв. «Третього Риму», який за суттю становища поневолених нагадуватиме нацистський «Третій Райх», але за формою включатиме і неколонізовану частину держав, керівники яких знаходитимуться в повній чи частковій, але васальній залежності від забаганок Кремля.
    
Приклади функціонування «Русскаго міра» на нинішньому етапі в Україні

  В Україні йде війна. Війна двох цивілізацій – поневолювачів і поневолюваних…
 «Русскій мір» за межами Росії - це так звані «співвітчизники за кордоном». Є їх юридичне визначення, що закріплене на державному рівні у  Федеральному законі від 24.05.1999 року № 99-ФЗ «Про державну політику Російської Федерації стосовно співвітчизників за кордоном». Організацією «Русскій мір» уже охоплено більше 300 млн. чоловік.
Офіційно просуванням «Русского міра» займаються: Урядова комісія РФ зі справ співвітчизників за кордоном, Міжнародна асоціація викладачів російської мови і літератури, Федеральне агентство у справах співвітчизників, Створений Указом Путіна Фонд «Русскій мір», РПЦ (зокрема відділ зовнішніх церковних зв’язків).
 А неофіційними «кураторами» є АП президента РФ, ФСБ, ГРУ, РЖД, Газпром і медіа, резидентура і п’ята колона Кремля в іноземних державах. Детальніше про їх завдання тут
Залишимо очевидні речі, такі як цинічну відверту колонізацію Криму і неприкриту експансію на Донбасі. Там Росія  захищає російськомовних адептів «Русского міра» «градами», танками, бронетранспортерами, мінометами, сіючи смерть, руйнації, каліцтво патріотичних українців і патріотичних росіян, які не визнають права сильного з боку Росії.

 Розглянемо діяльність Рускаго міра на  підконтрольній Україні частині її території:
 Між окупантами Криму, Донбасу і діячами «Русcкаго міра» на підконтрольній Україні території  існує очевидна  організаційна, фінансова, моральна і психологічна антиукраїнська сумісність і солідарна відповідальність за посів ненависті між людьми. Вони демонстративно акцентують свою антиукраїнську спрямованість. Вони не приховують своєї  ненависті і ворожості до України,  до її патріотів, до української мови і культури, а також до ідеологів і організаторів боротьби за її Незалежність.

Їх мета - всіма силами застовбити панування в Україні «Русcкого Міра», продемонструвати його зверхність над Державою Україна і Українцями, принизити Українців, вказати на їх  меншовартісне місце у власній державі, «поставити їх у стійло» – залякати, травмувати морально, психологічно і фізично, а потім списати вину на потерпілого і покарати через суд. То стандартна поведінка представника «Русскаго міра».

До завдань представників «Русскаго міра»  входить:
- відстоювати велич Росії, її особливу месіанську роль у житті на планеті, її непереможність і небезпеку будь-якому суб’єкту, який не поділяє цієї точки зору;
- перевагу «русскаго» над всім українським, приниження всього українського;
- пропаганда «вищості» Росії над США (піндосами) над економікою США, над військовою потугою США і НАТО, зверхність Росії над США і ЄС за рівнем демократії, рівнем прав людини, людських свобод, за рівнем життя, в якості життя, комфортності життя;
- стверджувати, що Європейський Союз і Україна – васали США і керуються звідти;
- розповсюджувати плітки, що скоро неминучий крах ЄС, крах США, крах євро і крах долара… А відповідно – крах і їх васалів, таких як Україна;
- фінансувати, організовувати і підтримувати в регіонах України Угорський, Русинський, Польський, Словацький, Румунський сепаратистські настрої і рухи аж до закликів про створення чергових ЛуганДонів, Новоросій, Бесарабій і т.д.;
- бути готовим виступити із закликами «Путін ввєді войска», підняти заколот в регіоні і збройно відстоювати «інтереси» «Русскаго міра» в Україні. Тобто бути готовим її ДЕЗІНТЕГРУВАТИ.
- руйнувати в Україні мир, дестабілізовувати суспільне життя, готуватися і  чекати часу «Ч», часу збройного виступу проти України.
- залякувати Українців і ламати в них волю до опору експансії «Русскаго міра» як ідеології, ламати в них волю до опору  рядовим членам  організації «Русского міра» в Україні. Ламати через правоохоронну і судову системи України шляхом підкупу держслужбовців та через проникнення на службу в органи членів «Русскаго міра».
- стверджувати, що:
•  Український патріотизм = нацизм.  
•  А рускій шовінізм = патріотизм
•  Україна – за словами їх прєдводітєля Путіна – нєдогосударство, що має зникнути з лиця Землі як непорозуміння.
•  України, Українців, української мови ніколи не було – це штучні утворення.
• Мова України – це штучна мова, викривлений діалект польської. Це мова селюків, галичан, мова рагулів, моваа бандерівців, що не має права на подальше ви користування та існування.

Ми повинні розуміти і вміти ідентифікувати  активістів - носіїв  і адептів  «Русскаго міра»  і відрізняти їх від росіян–патріотів України.
Розпізнати представників «Русскаго міра» в побуті зовсім не складно:
- вони постійно пропагують вищезгаданні «цінності»;
- пропагують «Русскій мір» як світле майбутнє всього людства;
- стверджують, що вже сьогодні все русскоє – найліпше в світі, що Росія «впєрєді планети всєй» у всіх аспектах суспільних відносин, що Захід далеко відстав від Росії в економіці, в озброєннях, і Захід «безсовісно» краде найновіші російські розробки, технології, конструкторську, проектну  документацію і ноу-хау;
-  переконують, що Європейський шлях України - то її трагічна помилка;
-  не допускають і думки про інтеграцію України в НАТО, домагаються нейтрального статусу України.
Примітка: Виглядає як відвертий цинізм, як іронія долі,  що  саме в період, коли Україна стала   позаблоковою Державою  і закріпила  свій позаблоковий статус законом, Росія тут же вчинила нічим не спровокований акт агресії в Україну і окупувала Крим. Здійснила це віроломно, без оголошення війни, всупереч існуючим договорам про Дружбу, всупереч взятим на себе зобов’язанням охороняти Українську Незалежність і територіальну цілісність у відповідності з положеннями Будапештського Меморандуму. Здійснила напад з абсолютною точністю, як вчинив Гітлер, напавши на СРСР. Так що вимоги Росії щодо позаблоковості України - то була пилюка в очі перед нападом. І лишиться пилюкою на майбутнє
-.вони підкреслено розмовляють виключно російською мовою. ПРИНЦИПОВО відмовляються використовувати українську мову у спілкуванні.  ДЕМОНСТРАТИВНО  відмовляються використовувати українську мову у спілкуванні з україномовними громадянами ;
- на зауваження реагують вкрай емоційно, агресивно і образливо, провокуючи продовження, поглиблення і ескалацію конфлікту аж до рукоприкладства, а  в безлюдних місцях - і до каліцтва, і до вбивств… Застосування тортур, характерних для середньовічної інквізиції, стало нормою повсякденної практики «Русскаго міра» на окупованій території, також епізодично - всередині України. Прикладом можуть служити тортури, каліцтво  і вбивства беззбройного населення під час Революції Гідності. І Ніхто з них досі не покараний.
  Відпрацьовані у них і стандарти поведінки в різних ситуаціях і навіть варіанти аргументації та словесні обороти :
-  якщо приходять українці до лікаря – адепта «Русскаго міра», то він каже «говоріть по рускі, а то я нє всьо понімаю». Коли пацієнт каже, що ми ж живемо в Україні, то у відповідь : - "Ви хотітє чтобі я вас вилєчіл, ілі, чтоби я загаваріл на вашей мовє?"
-  коли україномовні вимагають у банку, щоб із ними розмовляли українською, типовою відповіддю є: -"Ви хотітє уплатить комунальниє платежі ( получить проценти) ілі вам важно, чтоби я отказался от свого язика".
-  у страховій компанії – «ви прішлі страховаться ілі устраівать провокації»?
У всіх випадках одна технологія – протиставлення інтересів чи цінностей, яке завжди йде через «ілі»… «Ілі вам нужни політіческіє шоу», «ілі ви думаєте, что я тут жє заговорю по западенскі»,  «по-бандеровскі» і т.д.

І якщо ви зіткнетеся з такими випадками, запам’ятайте - перед вами не ображений москаль, не зомбована вата, не тупий совок, який за 25 років Незалежності не зумів вивчити мову, а спеціально  підготовлений і вишколений адепт «Русскаго міра», антиукраїнський і антицивілізаційний елемент. Тобто, перед вами -  заклятий ворог України, її патріотів  і всього українського… Чітко і однозначно - це ворог,  п’ята колона Москви. Запеклий ворог, готовий в будь-який момент вдарити в спину державності України, її територіальній цілісності, миру і спокою в Україні. Ворог, який психологічно готовий вбивати Українців, як «прихвоснів США і Європи». Ворог, який ГОТОВИЙ вбивати  Українців тільки за те, що вони Українці. І чинять це вже  2,5 роки. Чинять це регулярно, систематично і масово, а часто і безперешкодно на території України!
«Русскій мір» України – це внутрішні пособники, колаборанти, співучасники агресії Росії і творимих нею в Україні злочинів. Це спільні зкоординовані дії. Діяльність «Русскаго міра» в Україні - один із елементів системи ведення гібридної війни Росії проти України.


Утиски україномовних в Україні, їх Конституційних прав – це антиукраїнська діяльність внутрішніх агресорів. Це кримінальний злочин, який рельєфно підсилюється в умовах зовнішньої агресії Росії проти України.
Але і внутрішній «Русскій мір» в Незалежній Україні при явному потуранні влади і правоохоронців УЖЕ діє агресивно - методами негайного звинувачення і залякування українців.

Парадокс і цинізм ситуації полягає ще й у тому, що вони тепер беруть на озброєння «технологію покарання» патріотів за мовні конфлікти - через українські суди, через підкуплених суддів у них, або таких же представників «Русскаго міра» в наших судах, через лобіювання їх інтересів політиками і правоохоронцями - агентами Москви, адептами Москви і п’ятою колоною Москви…

Аналізуючи масиви інформації українських ЗМІ, складається враження, що масово судять не сепаратистів, а патріотів. Генпрокуратура миттєво порушує проти них кримінальні справи, МВС блискавично виловлює патріотів і віддає до суду, а суди автоматично штампують звинувачувальні вироки патріотам. І це в той час, коли  ідеологи і організатори сепаратизму,  фінансисти сепаратизму спеціально випущені за межі України. Це в  той час,  коли  розстріли і вбивства Героїв Майдану лишаються більше 2,5 років не розкритими, кліка Януковича НЕ покарана, їх майно не конфісковане, а більшість одіозних  фігур масштабного грабунку України  зняті з розшуку.
На підставі всього наведеного складається враження, що в Україні ефективно і безперешкодно діють  НЕ українські органи, а органи  російської прокуратури,  російської поліції і російських судів. Або в Києві діє філія московського центрального офісу «Русскаго міра» і філія Координаційного органу РФ в Україні, які координують, організовують і спрямовують  діяльність ГПУ, МВС, СБУ, судів. Спрямовують їх на цілеспрямоване, методичне і системне винищення героїв АТО, на винищення патріотів України, на залякування громадян України, щоб вони не чинили опору свавіллю представникам «Русскаго міра». Не ображали їх словесно в той час, як патріотів України представники «Русскаго міра» нищать і фізично і БЕЗКАРНО. На винищення в Україні ЮСТИЦІЇ. І просто - на винищення громадян, чиє майно приглянулося представникам правоЛОМНОЇ системи, представникам ЛІВОсуддя,  приглянулося  олігархам, активістам «Русскаго міра»…

Тому логічним виглядає і те, що Українці, через два роки після перемоги Майдану-2  знову зіткнулися з процесами активного зросійщення не лише мовного простору, але й  всього суспільного життя.  Логічно, що новий етап зросійщення України є стимульований Москвою, але як назвати те, що він  підтриманий маріонетковою владою України? Чому влада забезпечила «Русскаму міру» волю безперешкодних дій на теренах України, антиукраїнських дій?
Перемогти у війні з Росією, з «Русскім міром» – це означає всім сущим в Україні слід стати Українцями за духом і за спрямуванням дій. Маємо не лишень прагнути, але й діяти в напрямку, що обов’язково приведе до Перемоги, до Відродження, до Процвітання, до Комфортності життя в сім’ї Європейських народів, але без «Русскаго міра».
Цивілізований світ має об’єднатися в потужну коаліцію ефективного спротиву експансії «Русскаго міра» у всіх його формах і проявах і поставити  на її шляху політичні, дипломатичні, ідеологічні, технічні, економічні, торгові, фінансові, інформаційні і мілітарні бар’єри.
Невиконання цієї умови загрожує новими конфліктами, перманентною нестабільністю, економічними війнами, політичними провокаціями, елементами мілітарної агресії, фрагментами реальної і політичної колонізації, загрозою провокацій Росією не лише регіональних війн, але й бойні світового масштабу.  

Володимир Пилипчук, політик, державний та громадський діяч, науковець, народний депутат України І-ІІ скликань, академік Академії економічних наук України, професор,
для порталу "Воля народу"
28 серпня 2016 року

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити