Микола СЛАВИНСЬКИЙ, для Волі народу

Учора, 20 травня, в центрі столиці  відбулася сутичка між представниками  українських громадських організацій  та російським козацтвом.
Що ж сталося? Об 11 годині біля пам'ятника Тарасові Шевченку зібралися близько130 українців для проведення маршу здорової молоді. Незабаром колона вирушила Михайлівським провулком, потім Прорізною вулицею до Михайлівської площі. 
Цю дорогу колись проклала сама історія. Рідні вулиці, свій Київ, українська земля. Чи не так? Беззаперечно! І що ж? Біля Михайлівського собору  українців зустріло чуже, вороже «військо» – активісти з російського "Вірного козацтва".

 Вояки були одягнені оперетково, але тримали вони … імперські прапори. І ніхто – ніякі януковичі й ніякі попови – не відважилися запитати справді по-державницькому: «А що вони, ці чужинці, роблять тут, у столиці суверенної України? Чому стоять біля нашої духовної святині?».

Коли українська молодь проходила повз шеренги чужинців, російські козаки перебігли дорогу й вихопили з рук юнака червоно-чорний прапор. А це вже – брутальний виклик, посягання на звитяжну символіку. Для воїнів втрата стягу за всіх часів вважалася найбільшою ганьбою.
Представники різних національних груп зчепилися в короткому рукопашному двобої. Сутичка,  штовханина,  пристрасне різноголосся…
Нарешті чи то із партизанської засідки, чи то з глибокого небуття вискочила міліція. Та доблесна українська – українська? – міліція, яка мала б заздалегідь з’ясувати, що  за  козацтво гріється під українським сонцем  у центрі столиці незалежної держави. А втім, це  вже  безпосередній обов’язок СБУ.

Коли міліція розвела в різні боки різнонаціональні групи, українці вишикувалася біля пам'ятника княгині Ользі. До мирно налаштованої молоді  підійшов чужоземний журналіст у червоній кепці з написом "Росія" і заходився зблизька  знімати на камеру юні обличчя. Хлопці витерпіли це далеко не шляхетне дійство. Та коли «журналіст» (звичайно, в лапках)  ударив одного з них коліном, зчинився справедливий рейвах. Знову втрутилася міліція й розборонила  представників різних непримиренних сил. Незабаром усе стихло. Та чи надовго?
На жаль, поява російського формування наші офіційні кола сприйняли як щось звичне, закономірне, неминуче. Не було жодної, навіть делікатної, урядової заяви, промовчали київські керманичі. Влада не стала на захист своїх громадян, не дала рішучої відсічі чужим обмундированим воякам, не запитала, бодай риторично: «А чому це в центрі української столиці майорять  імперські прапори?».

Репресивна машина налаштована проти українського суспільства, а тому не спромоглася навіть на холості оберти. І це закономірно. Наша влада завжди беззуба, коли має справу з російськими чи проросійськими силами. Та вона стає, немов акула, зубатою, агресивною, нещадною, якщо  починає захищати власний трон від справді українських сил.
Не далеке від істини припущення, що на Хрещатику можуть будь-коли, мов чорти з путінських табакерок, вилузатися російські десантники. І почнуть зневажливо, переможно крокувати головною вулицею. На жаль, ніхто із януковичів-попових їх не зупинить. СБУ заховається у потаємних підвалах-схронах, а міліція з великим пієтетом охоронятиме чужих військовиків   від наших патріотів. І так триватиме аж до того знаменного дня, коли саме патріоти здобудуть владу й створять свою, рідну – українську! – державу.    

Фото  tsn.ua

 

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #10 Olena 22.05.2012 10:07
Цитую Леон:
Здесь на сайте одни дебилы!Они патриоты?Смешно!

Шановний пане, а що Ви можете запропонувати недебільненьке.
Цитувати
 
 
0 #9 людмила Грищенко 22.05.2012 07:29
З днем Миколая, пане Миколо! Зачепили за живе, тому й відгуки різні! Так їх! Людмила грищенко
Цитувати
 
 
+1 #8 Вячеслав 21.05.2012 20:59
Вся донецкая банда стоит навытяжку перед российскими экстремистами. На .достоинсво своего народа им наплевать.Привечают российских попов, казаков.
Цитувати
 
 
-1 #7 Леонідас 21.05.2012 19:59
А справді: що саме там сталося? А просто, гучно самопіарячись, зіткнулимя й побилися поміж собою дві - за суттю й змістом, - практично РІВНОЗНАЧНІ радикально-екстремістські зграї оперетково-циркових блазнів. Одна - проімперська чорносотенно-монархічна; а друга - агресивно-ультранаціоналі стична квазіукраїнська . Й обидві - зрозуміла річ, ксенофобсько-людиноненависни цькі. Тобто, майже однаково чужі й ворожі нашому вітчизняному суспільству, які (фактично) виконують в Україні певне соцзамовлення Кремля-ФСБ!
Цитувати
 
 
-7 #6 Леон 21.05.2012 19:50
Здесь на сайте одни дебилы!Они патриоты?Смешно!
Цитувати
 
 
+3 #5 Marina 21.05.2012 19:43
Українському народу треба мати гідність, і убрати сьогодні із влади ПРландиків, які тільки ворують і брешуть, треба обьявити імпичмент владі за невиконання предвиборчої программи!! Слава Україні!
Цитувати
 
 
+6 #4 Донецький 21.05.2012 19:41
Недарма ця банда "наперсточників"та кишенькових злодіїв,що незаконно захопила владу в Україні утримує за народний кошт найбільшу в Європі зграю так званих "правоохоронців",куди добирають дебілів в основному з п"ятої колони смердючого кремля,з тих що в народі з презирством називають жидомаскалями та гнилими хахлами.І з таких виродків бандитська влада створила 350 тисячну орду з надією відгородитись від справедливого народного гніву.Смерть ворогам України,паскудн им кремльовським запроданцям!
Цитувати
 
 
0 #3 Юрій Бровари 21.05.2012 19:39
як кажуть москалі, все вернулось на кругі своя, рабська московщина, холопов панам вже треба
Цитувати
 
 
+6 #2 saka 21.05.2012 19:33
Terpets" skoro urvets"ja. Pora striljaty !!!
Цитувати
 
 
+4 #1 Ustym 21.05.2012 18:57
Калінін з СБУ створює чорносотенні загони. Потрібно ж слідкувати за Єндуковичем. Він і ПР перед виборами. А ще - з подачі панів з Кремля. А возняк чистить КОД від ВО "Свобода". Безголова країна. Одна розмазня.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити